منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸                                 ساعت:  ۱۰:۰۷ ق٫ظ      

رونمایی از مزدک میرزایی در شبکه معاند

کمدین شبکه اینترنشنال با اعلام خبر رونمایی از مزدک میرزایی در شبکه معاند اظهار داشت: مزدک پنج‌شنبه شب در قالب لایو اینستاگرام به همه سوالات پاسخ خواهد داد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، کمدین شبکه اینترنشنال با اعلام خبر رونمایی از مزدک میرزایی در شبکه معاند اظهار داشت: مزدک پنج‌شنبه شب در قالب لایو اینستاگرام به همه سوالات پاسخ خواهد داد.

کمدین شبکه ی ایران اینترنشنال در یک استوری که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد مدعی شد که مزدک میرزایی پنجشنبه شب به سوالات در قالب لایو اینستاگرام جواب می‌دهد.

البته صحت ادعای کمدین این شبکه معاند را فقط زمان ثابت خواهد کرد و باید منتظر بمانیم و ببینم که مزدک میرزایی این کار را انجام خواهد داد یا خیر؟

 

بیشتر بخوانید: واکنش طنز فردوسی‌پور و خیابانی به رفتن مزدک!

 

در این چند روز پس از انتشار خبر مهاجرت مزدک میرزایی به انگلیس و حضور در شبکه ایران اینترنشنال ، هنوز هیچ واکنش رسمی از سوی خود مزدک میرزایی منتشر نشده است و حالا همه منتظرند تا عاقبت این ماجرا را ببینند!

 

چه مسائلی باعث حضور مزدک میرزایی در شبکه معاند شد؟

 

مزدک میرزایی در مقابل چهره‌هایی مثل جواد خیابانی و علیرضا علیفر هم که با گزارش‌هایشان همیشه دچار دردسر می‌شدند زندگی حرفه‌ای آرام تری داشت اما کسی نمی‌داند چرا این چهره آرام یک دفعه آنقدر مغضوب شد که تعداد بازی‌هایی که برای گزارش به او می‌رسید کمتر و کمتر می‌شد.

او قبل از عادل فردوسی‌پور و زمانی که هنوز علی فروغی مدیر جدید شبکه سه سیما پایش به این شبکه باز نشده بود این مشکل را پیدا کرد و وقتی هم بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ در گفت‌وگویی از کم‌کاری‌اش در آن یک ماه تمام فوتبالی گلایه کرد، کسی درباره‌اش توضیح چندانی نداد و ماجرا تا حدودی فراموش شد. هرچند که این فراموشی برای ما مخاطب‌ها بود.

 

بیشتر بخوانید: نخستین واکنش صدا و سیما به مهاجرت مزدک میرزایی

 

حالا که خبر مهاجرتش پیچیده، متوجه شده‌ایم و به چشم‌مان آمده که مزدک در یک سال گذشته از شبکه سه به شبکه ورزش کوچ کرد و بعد هم ناچار به حضور در شبکه مستند شد و به مستندسازی برای فوتبال روی آورد و بالاخره هم مجبور شد از شبکه مستند هم برود چون فضای کار برایش مهیا نبود.

این جنگیدن برای کار کردن اکنون خودش را نشان داده و خیلی‌ها از آن برای دفاع از مزدک در مقابل کسانی که او را متهم به پول‌دوستی و وطن فروشی می‌کنند استفاده می‌کنند. اینکه شبکه سه و تلویزیون طبق معمول قدر آنچه داشته ندانسته و رفتار غیرحرفه‌ای مدیرانش باعث شده کسی که عاشق کارش بوده و برای چهره‌ شدنش تلویزیون هزینه داده، ترجیج بدهد برود؛ ترجیحی از سر ناچاری  است.

 

مزدکی که اشتیاقی برای مهاجرت نداشت!

 

زهره‌ سادات هاشمی یکی از مجریان تلویزیون در اینستاگرامش نوشت که چند ماه قبل و بعد از شنیدن حرف‌هایی درباره مهاجرت مزدک او را در سفری دیده و در چهره‌اش اشتیاقی برای این مهاجرت ندیده است. هرچند که این حرف‌ها منتقدان مزدک میرزایی را قانع نمی‌کند بخصوص اینکه حرف‌هایی درباره اینکه او یک کپی از آرشیو ورزشی ارزشمند صدا و سیما را هم با خود برده زده می‌شود.

اما کنار این حرف‌ها خیلی‌ها از مسأله دیگری حرف می‌زنند از محبوب ماندن و از چهره ماندن. این چند سال صدا و سیما چهره‌های زیادی را از دست داده است و بسیاری از آنها مهاجرت کرده‌اند.

کسانی که هنوز مردم آنها را با برنامه‌های مشهورشان به یاد می‌آورند اما وقتی به شبکه‌های آن ور آبی کوچ کردند بعد از مدتی دیگر خبری از آن شهرت و برنامه‌های خاص نبود و کم کم فراموش شدند. کسانی مثل فرشید منافی که در رادیو جوان چهره شد و اجراهایش به دل مردم نشست اما اکنون کمتر از او چیزی می‌شنویم. چهره‌هایی که به شبکه جم رفتند تا سریال بسازند و بازی کنند اما بعد از مدتی گلایه هایشان از بی‌توجهی و کم کاری و دروغ از آب درآمدن وعده‌های شبکه های تلویزیونی آغاز شد.

 

بیشتر بخوانید: مهاجرت مزدک میرزایی از شایعه تا واقعیت

 

حالا خیلی‌ها نگران مزدک میرزایی هستند که انتخابش بسیار پر سر و صداست. او آن‌طور که می‌گویند و به‌صورت رسمی تکذیب نشده می‌خواهد به شبکه‌ای برود که مواضع ضد ایرانی و وابستگی‌اش به عربستان سعودی ثابت شده است و به قول خیلی‌ها دلارهای نفتی او را هم از راه به در کرده تا با دشمن ایران همکاری کند.

آنچه رسانه‌ای‌ها درباره‌اش حرف می‌زنند این است که تجربه شبکه‌های مشابه نشان می‌دهد رویه رسانه‌هایی مانند ایران اینترنشنال براساس اهداف سرمایه‌گذاران‌شان تغییر می‌کند و شاید مدتی دیگر نه خبری از این شبکه باشد و نه نامی از آن باقی بماند. آن وقت مزدک میرزایی می‌ماند و وجهه‌ای که دیگر از دست داده و پل‌هایی که پشت سرش خراب شده است.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.