منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۲                                 ساعت:  ۱۲:۳۴ ب٫ظ      
روزانه ۱۰ هزار ماسک و لباس بیمارستانی

روزانه ۱۰ هزار ماسک و لباس بیمارستانی در شهرستان ری تولید می‌شود

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: روزانه ۶ هزار و ۸۰۰ عدد ماسک و بیش از سه هزار و ۲۰۰ دست لباس بیمارستانی توسط تولیدکنندگان و جهادگران شهرستان ری تولید می شود

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، در روزهای پیش‌رو باید در راستای تحقق و به ثمر رساندن شعار سال (جهش تولید) برای افزایش تولیدات در کشور تعاملات میان بخش خصوصی و دولتی بیش از پیش شود.

وی بیان کرد: هم اکنون باید زیرساخت‌های لازم واحدهای تولیدی جدید تأمین و مشکلات پیش‌روی صنعتگران ،تولیدکنندگان فعلی برطرف شود تا شاهد اتصال رونق تولید و جهش تولید باشیم.

این مسئول با اشاره به تأثیر شرایط کرونایی بر وضعیت فعلی کشور بیان کرد: اقتصاد کشور به طور کامل تحت تأثیر شیوع کرونا قرار گرفته است و با توجه به شوک بازار در ابتدای امر کمبودهایی در تهیه ملزومات بهداشتی احساس می‌شد که با برنامه‌ریزی‌ دستگاه های اجرای شهرستان ری این موضوع تا حدود بسیاری برطرف شد.

احمدی با بیان اینکه کرونا تمرینی برای جهش تولید است تصریح کرد:  آمادگی آحاد جامعه در تهیه ملزومات بهداشتی در صنایع تولیدی به منظور مقابله با ویروس کرونا و تولید چند برابری اقلام بهداشتی در محدوده زمانی کوتاه به فعالان عرصه تولید ودشمنان نظام ثابت کرد که ما می توانیم  در تحقق شعار سال(جهش تولید) نیز موفق باشیم.

وی ادامه داد: با آغاز ویروس کرونا در کشور برای جلوگیری از هرگونه وقفه در تولید، تمامی واحدهای تولیدی شهرستان ری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای به چرخش درآوردن چرخ‌های صنعت تلاش کنند و از هرگونه تعطیلی ممانعت به عمل آورند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با بیان اینکه ۱۰ واحد صنفی و ۳ واحد صنعتی برای مواجه با کرونا تغییر خط تولید و افزایش تولید دارند بیان کرد: میزان تولید روزانه محلول ضد عفونی‌کننده در شرکت زرستان و پتروشیمی ری شامل  ۵ هزار و ۳۰۰ لیتر محلول ضد عفونی‌کننده دست و سطوح و نیز میزان تولید شرکت سیلی ۵۰۰ هزار عدد دستکش یکبار مصرف است.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران قرار گرفته است، این شهرستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به مراکز تجاری پایتخت مرکز دپو کالا و محل استقرار بیشترین میزان انبار کالا در کشور است.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.