منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰                                 ساعت:  ۹:۵۹ ق٫ظ      

دلیل تیراندازی بامدادی در بزرگراه شهید آوینی شهرری

رییس کلانتری ۱۳۱ شهر ری از دستگیری دو‌سارق سابقه دار لوازم خودرو پس از تعقیب و‌گریز و تیراندازی در بزرگراه شهید آوینی خبر داد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سرهنگ پرویز حسینی فر در تشریح این خبر بیان داشت در ساعت ۲:۵۵ بامداد دیروز واحد گشت خودرویی حین گشت زنی در شهر ری خیابان ۲۴ متری(رازی) با یک دستگاه خودرو پراید مواجه شده که سرنشین آن با پیاده شدن از خودرو در حال سرقت از صندوق عقب یک خودرو ۴۰۵ بود.

وی افزود سرنشین خودرو با مشاهده ماموران سریعا با سوار شدن بر خودرو از محل متواری شد که ‌ماموران به تعقیب آنان پرداختند که چند مرتبه دستور ایست صادر کرده اما بدون توجه با سرعت بالا به مسیر خود ادامه دادند .رئیس کلانتری ۱۳۱ در ادامه بیان داشت: متهمان که راننده و سرنشین ۲۶و ۲۵ ساله بودند بزرگراه شهید آوینی به سمت غرب تا جاده ورامین را در حال حرکت بودند که به صورت خلاف مسیر پل فیروزآباد را طی طریق می‌نموند که ماموران برای متوقف کردن به ناچار با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیر اندازی کردند که هردو لاستیک عقب خودرو پراید پنچر و خودرو نهایتا متوقف شد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: پس از متوقف شدن راننده شروع به فرار کرد که پس از حدودا ۳ کیلومتر دویدن نهایتا در وسط گارد ریل دستگیر شد سرنشین نیز که یک ساک را از خودرو برداشته و با آن فرار کرده بود توسط سرباز واحد گشت دستگیر که سارق با وی درگیر شد و قصد فرار داشت که نهایتا با شجاعت سرباز وظیفه دستگیر گردیدند.

سرهنگ حسینی فر در خاتمه گفت از ساک دستی چند دست لباس و یک دست چادر برزنتی و از داخل خودرو سارقان دو دستگاه ضبط و باند و یک دستکاه کپسول ده لیتری اکسیژن کشف گردید.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.