منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹                                 ساعت:  ۱۰:۱۲ ب٫ظ      

دستگیری شرور جنوب تهران

سرکلانتر هفتم پایتخت از دستگیری فردی شرور که علاوه بر اخلال در نظم عمومی، شیشه‌های ۵ دستگاه خودرو و ۳ باب مغازه را در محله خزانه تخریب کرده بود، خبر داد.

چاپ خبر

به گزارش آفتاب ری، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح خبر دستگیری فرد شرور  اظهار کرد: ساعت ۰۲:۴۵ بامداد چهارم آبان ماه خبری مبنی بر اینکه راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید بژ رنگ در حالتی غیرعادی با عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح سرد، شیشه‌های ۵ دستگاه خودروی سواری و ۳ باب مغازه را شکسته و خسارت به خودروها و مغازه‌ها وارد کرده اند، دریافت شد.

وی افزود: پس از اطلاع مأموران از وقوع این حادثه، تیمی از مأموران کلانتری ۱۶۰ خزانه به نشانی اعلامی اعزام شدند. ولی مشخص شد متهمان پس از تخریب خودروها و شیشه‌های مغازه از محل گریخته اند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی، پلاک انتظامی خودروی متهمان به دست آمد، گفت: در رصدهای اطلاعاتی مالک خودرو که همان راننده خودروی سواری بود، شناسایی شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران افزود: مأموران کلانتری خزانه موفق شدند با شناسایی مخفیگاه متهم و هماهنگی‌های قضائی، این فرد شرور را کمتر از یک ساعت دستگیر کنند.

وی بیان داشت: متهم به کلانتری خزانه انتقال و در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی با همکاری همدستش اعتراف کرد.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه هر ۸ مالباخته با طرح شکایت و اعلام خسارت وارده خواستار پیگیری قضائی شدند، افزود: دستگیری متهم دوم پرونده کماکان ادامه دارد و متهم اصلی پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

ساراپیرانه

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.