منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰                                 ساعت:  ۷:۴۵ ب٫ظ      

دستگیری سارقان در شهرستان ری ۵۰ درصد افزایش یافت

فرمانده انتظامی شهرستان ری، گفت: دستگیری سارقان در سه ماه دوم سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۵۰ درصد افزایش یافته است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز سه شنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی فاز نخست ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ری، اظهار داشت: وقوع جرم نیز در همین مدت ۱۰ درصد کاهش و کشفیات هم در حدود ۱۴ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه ستاد فرماندهی شهرستان ری به تازگی ایجاد شده و پلیس ها تخصصی آنگونه که باید هنوز در این شهرستان ایجاد نشده ااست، خاطرنشان کرد: همین میزان کم هم توانسته جلوی وقوع جرایم بسیار زیادی را بگیرد و از وقوع جرایم زیادی نیز جلوگیری کند.

جلیلیان اضافه کرد: تبدیل سرکانتری نهم فاتب به ستاد فرماندهی شهرستان ری کار بسیار دشواری بود که با همکاری تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان ری به ویژه فرمانداری ویژه و پلیس تهران بزرگ انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ستاد فرماندهی شهرستان ری به صورت موقت در شهرری فعال است، بیان داشت: زمین سه و نیم هکتاری ساخت ستاد فرماندهی شهرستان ری تحویل گرفته شده و امروز نیز عملیات دیوار کشی آن آغاز می شود.

جلیلیان یادآور شد: ایجاد ساختمان ستاد فرماندهی با استقرار پلیس های مختلف تخصصی مانند پلیس آگاهی، فتا، مبارزه با مواد مخدر، پلیس اقتصاد و سایر پلیس ها می تواند امنیت شهرستان ری را بسیار بالاتر از حال حاضر کند.

این مسئول با اشاره به هماهنگی خوب دستگاه های اجرایی شهرستان ری در پیش برد برنامه های ستاد فرماندهی، ابراز کرد: امیدواریم این هماهنگی و همدلی همچنان ادامه داشته باشد تا شاهد ساخت سریع ساختمان و تجهیز همه جانبه ستاد فرماندهی شهرستان ری باشیم.

عملیات اجرایی احداث فاز اول ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ری همزمان با هفته ناجا به صورت ویدیئو کنفرانس به دستور سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ امروز (سه شنبه) آغاز شد.

فاز اول احداث ساختمان ستاد فرماندهی شهرستان ری دیوار کشی و حصار کشی بر دور زمین سه و نیم هکتاری این ستاد است که امروز با حضور حسین توکلی کجانی فرماندار ویژه شهرستان ری، دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری و جمعی از مسئولان شهرستان در محله ۱۳ آبان شهرری برزمین زده شد.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است، ایجاد فرماندهی انتظامی یکی از درخواست های همیشگی مردم این شهرستان از مسئولان بود که به تازگی این امر مهم محقق شده است.

 

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.