منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳                                 ساعت:  ۱۲:۱۳ ب٫ظ      

در مکتب امام خمینی(ره) شاگردانی چون سردار سلیمانی رشد یافت

حجت الاسلام سید محسن محمودی، بیان کرد: این تفکر را در مکتب امام (ره) می توان یافت. امام خمینی بابی را گشودند تا شخصیت هایی مانند سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس رشد یافتند. ما نیز خودرا سرباز و خادم مردم ببینیم.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت الاسلام سید محسن محمودی در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری در حاشیه اجرای مراسم سرباز مکتب امام خمینی (ره)، اظهارکرد: یکی از افتخارات حاج قاسم این است که خودش را سرباز معرفی کرده است، درحالیکه سردار دل ها است. با تمام خدماتی که به مستضعفین رسانده است، ولی می گوید من سرباز هستم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران، ادامه داد: این تفکر را در مکتب امام (ره) می توان یافت. امام خمینی بابی را گشودند تا شخصیت هایی مانند سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس رشد یافتند. ما نیز خودرا سرباز و خادم مردم ببینیم. حضرت امام (ره) فرمودند: یک موی کوخ نشینان را به تمام کاخ نشینان عوض نخواهم کرد.

 

حجت الاسلام محمودی در تبیین اینکه ما باید در راه و خط امام که دفاع ازمحرومین و مبارزه با طاغوت های روزگار است حرکت کنیم، اشاره کرد: در همین راستا، امروزه شاهد هستیم که شاگردان مکتب امام خمینی(ره) در قالب قرارگاه های جهادی با توجه به شرایط سخت معیشتی وشیوع بیماری کرونا به میدان آمده و سربازی می کنند و این ارزشمند است.

 

وی در پایان ، اشاره کرد: اگر بتوانیم تفکرخادم بودن را نهادینه کنیم، تمام مسائل حل می گردد. امروز دولت ما فصل است و نسبت به عملکردشان منتقد هستیم؛ لیکن خوشحال هستیم که مردم مادر میدان آمدند و گوی سبقت را ربودند.

ساراپیرانه

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.