منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷                                 ساعت:  ۱۱:۵۲ ق٫ظ      

دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان ری خواستار افزایش تعامل با تشکل‌های کارگری و بازنشستگان شد

دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان ری، از وزیر تعاون و کار دولت سیزدهم خواست تعامل خود را با تشکل‌های کارگری و بازنشستگان افزایش دهد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، علی ترکاشوند گفت: از وزیر کار دولت سیزدهم انتظار می‌رود در سفر به استانها، دیدار با تشکل‌های کارگری و بازنشستگان را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد.

وی افزود: اگرچه فقط یک ماه از آغاز به‌کار دولت سیزدهم گذشته اما انتظار مراجع و نمایندگان کارگری از وزیر تعاون و کار این است که دورنمای برنامه‌های این وزارتخانه را برای جامعه کارگری و پیشکسوتان مشخص و اعلام کنند.

این فعال کارگری گفت: درسالهای اخیر؛ روزگار سختی بر زحمتکشان جامعه و تلاشگران عرصه‌ تولید و خودکفایی تحمیل شده و آنها امروز صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می‌دارند بنابراین باتوجه به آنکه تشکل‌ها از نزدیک با مسائل حرفه‌ای و اقتصادی کارگران و کارفرمایان روبه‌رو هستند، می‌توانند به واسطه مشارکت و تخصصی که دارند در تصمیم‌گیری‌های دولت مفید واقع شوند.

ترکاشوند اضافه کرد: در عین حال صحبت‌های آقای رئیس جمهور نیز موجب امیدواری اقشارآسیب‌پذیر است اما سفره کارگران و بازنشستگان را که می‌بینیم؛ نگران آینده می‌شویم.

او گفت: اعتماد کارگران و بازنشستگان به صحبت‌های مسئولان ضعیف شده است. آنها می‌گویند روا نیست بعد از ۳۰ سال زحمت برای اعتلای کشور حالا زندگیِ سختی داشته باشند و مسئولان هم مرتبا بگویند درست می‌شود.

 

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.