منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶                                 ساعت:  ۱۰:۳۰ ق٫ظ      

حفظ اشتعال نیروهای ۱۰۰۰ نفری شرکت مارگارین

بابک دین پرست،بیان کرد: شرکت مارگارین توانسته در شرایط سخت تحریم و شیوع بیماری کرونا، اشتغال ۱۰۰۰ نفری خود را حفظ کند و نیز با توجه با کمبود مواد اولیه ، در صنف خانوار محصولات خود را به بازار عرضه نماید.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، بابک دین پرست “معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ” بهمراه عسگری معاون امور اقتصادی استانداری تهران و توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری و سایر مسئولین از خطوط تولید روغن خوراکی شرکت مارگارین در شهرری بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید بابک دین پرست، اظهارکرد: شرکت مارگارین از شرکت های قدیمی بود و وارد ۶۴ سالگی آن شده ایم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در توضیح توفیقات بسیار ارزشمند شرکت مارگارین، ادامه داد: این شرکت توانسته در شرایط سخت تحریم و شیوع بیماری کرونا، اشتغال ۱۰۰۰ نفری خود را حفظ کند و نیز با توجه با کمبود مواد اولیه ، در صنف خانوار محصولات خود را به بازار عرضه نماید.

قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در رابطه با تسهیلات بانکی مورد نیاز شرکت مارگارین ، گفت: در جلسه ای که امروز در شهرک شمس آباد خواهیم داشت به این موضوع رسیدگی و حل و فصل خواهیم کرد.

ساراپیرانه

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.