منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳                                 ساعت:  ۳:۱۵ ب٫ظ      

حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در دبستان شاهد شهید قدوسی ناحیه دو شهر ری

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، کارگروه انجمن اولیاء و مربیان استان با حضور الهه حسن پور معاونت تربیت و سلامت، محمد تیمور زاده رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان و اعضاء کارگروه در سالن آیت ا… هاشمی برگزار شد.

محمد تیمورزاده با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید گفت:شیوع کرونا نکات بسیار مهمی را در زمینه های مختلف یادآور شد و مهمترین نکته در آموزش و پرورش  نشان داد که نقش معلم را نمی توان از صحنه آموزش پاک کرد.

وی ادامه داد:اگر چه بسیاری از برنامه ها و نرم افزار ها دراین دوران جولان داد ولی آنچه که واضح و روشن است نقش تربیتی معلم و تأثیرآن در دانش آموزان است که هیچ چیز نمی تواند جایگزین آن شود.

تیمورزاده اظهار داشت: براین اساس بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش آموزان در مدرسه نیازمند تعامل و تلاش همگانی است و برای تحقق این هدف نقش انجمن اولیاء و مربیان در یاری رسانی و همراهی به مدیر مدرسه از اهمیت بالایی برخوردار است.

این مقام مسئول تصریح کرد: انتخابات انجمن اولیاء و مربیان به صورت نمادین در تاریخ ۲۵ شهریور در دبستان شاهد شهید قدوسی شهر ری ۲ با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش و نورعلی عباسپور مدیر کل انجمن اولیاء و مربیان برگزار و تا ۳۰ مهر در همه مدارس به صورت حضوری اجرا می‌شود.

 

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.