منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲                                 ساعت:  ۱۰:۲۸ ق٫ظ      

جلسات مشاوره گروهی تحکیم بنیان خانواده در شهرری

پایگاه بسیج مدیریت بهزیستی شهرستان ری در دو بخش برادران و خواهران جلساتی را تحت عنوان مشاوره گروهی با موضوع تکنیک های تحکیم بنیان خانواده با رویکرد تفاوت های روانشناختی زن و مرد برگزار کرد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، پایگاه بسیج مدیریت بهزیستی شهرستان ری در دو بخش برادران و خواهران جلساتی را تحت عنوان مشاوره گروهی با موضوع  تکنیک های تحکیم بنیان خانواده با رویکرد تفاوت های روانشناختی زن و مرد برگزار کرد.

مهین الله دادی و عبدالله تیموری فرماندهان بسیج خواهران و برادران در بهزیستی شهرستان ری در گفتگوهای جداگانه ای خبر بالا را اعلام و مورد تأکید قرار دادند.

روانشناس و مشاور خانواده به عنوان سخنران این جلسات اظهار داشت: پژوهش های مختلف روان شناسی از آغاز تاکنون بیانگر وجود تفاوت هایی بین زنان و مردان بوده است و برخی از زمینه های تفاوت عبارتند از هوش و استعداد، رشد و قضاوت اخلاقی، میزان پرخاشگری و نوع آن، عزت نفس، سبک های مقابله، میزان اضطراب و افسردگی و برخی اختالالت روانی دیگر، مذهبی بودن، همرنگی با جماعت، رفتارهای پرخطر، سبک های ارتباطی و همدلی معیارهای انتخاب همسر و رفتار جنسی که توضیح می دهیم که چه نقش دارند.

آزاده مرادی افزود: علم به این تفاوت ها در راستای تحکیم بنیان خانواده بسیار کارساز و موثر خواهد بود.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.