Friday, 1 July , 2022

جریمه شدن ۳۴۷ واحد صنفی متخلف در شهرری

  • کد خبر : 170113
  • 07 خرداد 1401 - 15:45
جریمه شدن ۳۴۷ واحد صنفی متخلف در شهرری
رییس اتاق اصناف شهرستان ری اعلام کرد: از اول اردیبهشت امسال تاکنون هزار و ۵۱۸ مورد بازرسی از اصناف انجام شده و در این راستا ۳۴۷ واحد صنفی به دلیل تخلفات مختلف، جریمه شدند.

به گزارش آفتاب ری، لطف الله ستارهروز شنبه با اشاره به عملکرد قابل قبول صنوف و بازاریان در اجرای طرح های اقتصادی دولت گفت: صنوف و بازاریان شهرستان ری در تمامی دوره ها و اکنون نیز در شرایط دشوار تحریم و فشارهای ظالمانه دشمنان در کنار ملت بزرگ، مومن و انقلابی توطئه‌های شوم دشمنان را خنثی می‌کنند.

وی با اشاره به روند تشدید بازرسی ها بعد از مردمی سازی یارانه ها توضیح داد: از ابتدای اردیبهشت ماه حدود هزار و ۵۱۸ بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان انجام شده است و این روند همچنان با شدت و جدیت ادامه دارد و بازرسان ما در حال شناسایی متخلفان هستند.

رییس اتاق اصناف شهرستان ری ادامه داد: اتاق اصناف براساس چارچوب قانون بر واحدهای صنفی نظارت و رسیدگی می‌کند و در این مدت ۳۴۷ واحد صنفی به دلیل تخلفات گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم درج قیمت، تقلب و عرضه خارج از شبکه متخلف شدند و پرونده های تخلف به ارزش تقریبی بیش از ۷۹۴ میلیارد و ۷۴ میلیون ریال تشکیل شد.

ستاره خاطرنشان کرد: در کنار بازرسی‌های موردی و مستمر از بازار، شهروندان نیز می توانند تخلفات اصناف را با برقراری تماس تلفنی با شماره ۵۵۹۷۴۰۱۷ به اتاق اصناف شهرستان ری اعلام کنند.

 

انتهای متن/*

لینک کوتاه : http://aftaberey.ir/?p=170113

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.