منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۲/۰۳                                 ساعت:  ۹:۲۳ ب٫ظ      

توقیف موتورسیکلت سنگین در بزرگراه مدرس

سرهنگ علی همه خانی از توقیف یکدستگاه موتورسیکلت کاوازاکی ۱۰۰۰ سی سی در بزرگراه مدرس خبر داد .

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، علیرغم توصیه های مکرر و متعدد پلیس راهور مبنی بر عدم تردد موتورسیکلت های سنگین در سطح معابر و بزرگراهها ، باز هم شاهد تردد این موتورها در سطح شهر تهران هستیم .

 

سرهنگ علی همه خانی در خصوص این خبر گفت : برابر رصد هایی که همکاران بنده از طریق دوربین های مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از سطح شهر تهران دارند ، در ساعت ۱۱:۱۰ ظهر امروز در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس قبل از ورودی به الهیه تردد یکدستگاه موتورسیکلت کاوازاکی ۱۰۰۰cc به عوامل منطقه ۲۴ پلیس راهور تهران بزرگ اعلام گردید .

 

سرهنگ همه خانی گفت : بلافاصله تیم منطقه ۲۴ با اجرای طرح های پلیسی خود مبادرت به توقیف این موتورسیکلت که اقدام به حرکات نمایشی می کرد و فاقد پلاک و فاقد هرگونه مدارکی بود نمودند .

وی ادامه داد : این موتورسیکلت به علت تخلفات اعلامی و برابر قانون به پارکینگ منتقل گردید .

 

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت : برخی از راکبان این موتورسیکلت ها با به اشتراک گذاشتن فیلم های حرکات نمایشی و مخاطره آمیز خود در فضای مجازی اقدام به خود نمایی و تبلیغ می نمایند که از چشمان پلیس دور نمانده و پلیس با هر اقدامی که امنیت و نظم عمومی و امور ترافیکی را بر هم بزند به شدت برخورد نموده و با تشکیل پرونده موضوع را به مراجع قضایی اعلام می نماید .

وی از شهروندان خواست در صورت دیدن هنجارشکنی و برهم زدن نظم و آرامش عمومی ،حتما موارد را با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند .

منبع: به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ

ساراپیرانه

انتهای پیام/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.