منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵                                 ساعت:  ۵:۱۶ ب٫ظ      

توقیف تریلی حامل کالای قاچاق در شهرستان ری

علی همه خانی از توقف یک دستگاه نیسان به علت حمل و جابجایی بار نامتعارف و حجیم در بزرگراه آزادگان توسط تیم گشتی بزرگراه خبر داد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب بیان داشت: یک دستگاه وانت نیسان که در حال تردد خطرناک و حادثه آفرین با بار نامتعارف و سنگین بود در محدوده بزرگراه آزادگان – معراج به سمت شرق توسط تیم گشتی بزرگراه متوقف گردید.

وی گفت: تنها تخلف این نیسان حمل بار نامتعارف نبود بلکه این راننده نه تنها اینکه فاقد مدارک در حین رانندگی بود بلکه با استفاده از همین بار‌های خطرناک اقدام به پوشش پلاک کرده و با این اوضاع در حال تردد ناایمن و خطرآفرین در این محدوده بود که با رویت تیم گشتی پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ متوقف و از ادامه حرکت آن جلوگیری و مورد اعمال قانون قرار گرفت.
همه خانی گفت: نقل و انتقال و حمل اینچنین بار‌های خطرناک و غیر قابل مهار آن هم در آن وضعیت و در بزرگراهی که خودرو‌های بیشتری در حال تردد هستند و اگر خدای ناکرده با وسیله‌ای برخورد می‌کرد و یا بار آن بر روی خودرو‌های در حال حرکت می‌ریخت چه حادثه دردناکی بوقوع می‌پیوست و قطعا برای راننده دردسر ساز می‌شد که با حضور به موقع تیم گشتی و توقف این نیسان از بروز حادثه‌ای خطرناک جلوگیری گردید.
وی از رانندگان وسایل نقلیه باری خواست همیشه طبق مقررات حمل بار و با توجه به میزان ظرفیت خودروی خود و آنچه که مندرج در ظرفیت قانونی وسیله ثبت شده اقدام به جابجایی بار نمایند چرا که اگر خدای ناکرده هر حادثه‌ای روی دهد مسئولیت با راننده وسیله نقلیه خواهد بود.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.