منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۱/۱۰                                 ساعت:  ۱۲:۳۸ ب٫ظ      

توسعه جنوبی خط ۶ مترو‌ پروژه مهم و تاثیرگذار برای شهرری است

فرماندار ویژه ری،گفت:توسعه جنوبی خط ۶ مترو تهران از ایستگاه دولت آباد تا میدان شهرری انجام شده و عملیات اجرای تونل آن تا ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم (ع) در حال اقدام می باشد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری گفت:توسعه جنوبی خط ۶ مترو تهران از ایستگاه دولت آباد تا میدان شهرری انجام شده و عملیات اجرای تونل آن تا ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم (ع) در حال اقدام می باشد و همچنین مطالعات ادامه مسیر جهت اتصال به خط یک مترو تهران و ایستگاه جدید راه آهن شهرری نیز صورت گرفته که یکی از پروژه های مهم و تاثیرگذار برای شهرری است.

 

وی، ادامه داد: مهندسان و کارگران برای توسعه خط ۶ مترو در زیر زمین، تلاش و پیشرفت مناسبی دارند و مدیریت شهری منطقه ۲۰ (شهرری) در تامین اراضی مورد نیاز، مطالبه گری از شهرداری مرکز و پیگیری موضوعات محلی پروژه در سالهای اخیر، همراهی خوبی داشته که جای قدردانی دارد.

 

فرماندارری، توضیح داد: تزریق بودجه به این پروژه توسط شهرداری تهران، معاونت حمل و نقل ترافیک تهران و شرکت مترو بعنوان متولیان امر احداث، ضروری و حائز اهمیت است تا عملیات ریل گذاری و ساخت ایستگاه های طول مسیر این طرح تا میدان شهرری و حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، تسریع و دسترسی شهروندان ری به خط مترو تسهیل شود.

 

ساراپیرانه

منبع:پایگاه_اطلاع_رسانی_ری

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.