منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸                                 ساعت:  ۱۱:۳۱ ق٫ظ      

توزیع ۴ میلیارد تومان بسته معیشتی در شهرستان ری از شروع طرح حاج قاسم سلیمانی

دکتر توکلی کجانی، گفت: بالغ بر ۴ میلیارد تومان بسته معیشتی در طرح های مختلف کمک مومنانه در سطح شهرستان ری توزیع شده و همچنین واحدهای تولیدی در کنار خیرین و نیروهای جوان بسیاری که پای کار آمدند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در آئین دهمین مرحله توزیع بسته‌های معیشتی هلال احمر استان تهران اظهار داشت:باعث افتخار است که وجود حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) در شهرری باعث شده عمده برنامه های کمک معیشتی و امور مربوط به خیرین در قبله تهران برگزار شود.

 

وی، تصریح کرد:در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای کمک های مومنانه؛ نیروهای مردمی، جامعه خیرین، دستگاه های دولتی، بسیج، نهادهای حمایتی، هلال احمر و سمن ها با همکاری و همدلی، اقدامات خوبی برای کمک به اقشار نیازمند جامعه در شرایط کرونایی داشته اند.

 

فرماندار شهرستان ری، تشریح کرد: تاکنون بالغ بر ۴ میلیارد تومان بسته معیشتی در طرح های مختلف کمک مومنانه در سطح شهرستان ری توزیع شده و همچنین واحدهای تولیدی در کنار خیرین و نیروهای جوان بسیاری که پای کار آمدند و هر مسجد و پایگاه بسیج تبدیل به کارگاه تولید ماسک شد که این برگرفته از روحیه جهادی و مردمی است.

 

دکتر توکلی کجانی، گفت: در ابتدای شیوع کرونا با اجرای طرح غربالگری زمینه کنترل به صورت مردمی و استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی، بسیج و شبکه بهداشت فراهم شد و همزمان با سراسر کشور طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با محوریت فرمانداری، بسیج، شبکه بهداشت، هلال احمر و سایر نهادها در ری طی ۴ هدف اصلی طرح در حال انجام است و تاکنون نتایج خوبی در کاهش مبتلایان، فوتی ها و حمایت از افراد بیمار و اطرافیان آنان داشته است.

 

معاون استاندار تهران، بیان کرد: ایران کشور حادثه خیز است و جمعیت هلال احمر با استفاده از ظرفیت های خوب جوانان و داوطلبان با حضور در حوادث مختلف، به خدمات رسانی آسیب دیدگان می پردازد و در بحث کرونا نیز تاکنون اقدامات مطلوبی داشته و امروز در آیین دهمین مرحله از توزیع کمکهای معیشتی، بسته های مواد غذایی و بهداشتی را از شهرری به شهرستان های استان تهران ارسال کردند.

 

ساراپیرانه
منبع: پایگاه_اطلاع_رسانی_ری
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.