منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵                                 ساعت:  ۸:۴۵ ب٫ظ      

تشکیل کمیته ویژه برای پیگیری مطالبات مردم

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به سفر تعدادی از نمایندگان مجمع استان تهران به بخش کن و روستاهای تابعه گفت: قرار شد برای رفع موانع و مشکلات اهالی کن کمیته ویژه‌ای تشکیل شود و پیگیر رفع این موارد هستیم.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به سفر تعدادی از نمایندگان مجمع استان تهران به بخش کن و روستاهای تابعه گفت: قرار شد برای رفع موانع و مشکلات اهالی کن کمیته ویژه‌ای تشکیل شود و پیگیر رفع این موارد هستیم.

علی خضریان نماینده مردم تهران به نشست امروز نمایندگان تهرانی و جمعی از مسؤولان دولتی با اهالی بخش کن و روستاهای تابعه اشاره و اظهار کرد: جلسه امروز برای حل مشکل اهالی ساکن در روستاهای کن و سولوقون با حضور مدیران فرمانداری تهران، بخشدار کن، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران، دهیاران و نمایندگان دادستانی برگزار و مقرر شد تا کمیته ویژه‌ای برای پیگیری و حل معضلات موجود در این منطقه ۵۵ هزار نفری تشکیل شود.

وی ادامه داد: پیگیر مصوبات این جلسه در کمیته ویژه بررسی خواهم بود و شخصاً یا نماینده‌ ویژه‌ام را ملزم به حضور در جلسات این کمیسیون خواهم کرد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران افزود: در این نشست در حضور مسؤولان دولتی به اهالی کن متذکر شدم چنانچه بعد از مدتی مسؤولان دولتی به قول‌ها و وعده‌های خود عمل نکردند آن را با شکایت در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس مطرح کنند. در نشستی با حضور علی خضریان، اقبال شاکری، سیدعلی یزدی‌خواه و سمیه رفیعی از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مشکلات اهالی بخش کن بحث و بررسی شد.

ساراپیرانه

انتهای پیام/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.