منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶                                 ساعت:  ۲:۴۰ ب٫ظ      
ری
رئیس شورای اسلامی شهرستان ری:

تا “ری” از تهران جدا نشود دردی از آن دوا نمی‌شود

حسن خلیل آبادی در نشست خبری اعضای شورای اسلامی ری با خبرنگاران اظهار داشت: تا شهرستان ری از تهران جدا نشود، دردی از ری دوا نخواهد شد.

چاپ خبر

به گزارش آفتاب ری، حسن خلیل آبادی رئیس شورای اسلامی شهرستان ری در نشست خبری اعضای شورای اسلامی ری با خبرنگاران اظهار داشت: تا شهرستان ری از تهران جدا نشود، دردی از ری دوا نخواهد شد.

خلیل آبادی صبح روز چهارشنبه ۱۶مرداد در نشست خبری که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد با اشاره به این مناسبت، اظهار داشت: ایران عزیز مدیون خبرنگاران است، مجاهدینی که با همه سختی ها و گرفتاری ها بیشترین تاثیر گذاری را در آگاهی دادن به سطح جامعه دارند که به عنوان نمونه بارز می توان از شهید محمود صارمی یاد کرد که در در حال انجام ماموریت، به دست نیروهای شقی طالبان در مزارشریف افغانستان به شهادت رسید.
وی در ادامه به عملکرد و وظایف خبرنگار اشاره کرد و گفت: خبرنگاران وسیله ارتباط شوراها با مردم هستند که به عنوان گوش، چشم و زبان مردم نواقص را گوشزد می کنند که خوشبختانه همه اعم از مردم و دولتمردان به نقش و اهمیت خبرنگاران پی بردند. رسانه ها از خیلی از مشکلات جلوگیری می کنند و آنچه که از آن ها انتظار می رود این است که صداقت و سخت کوش باشند که تا به امروز هم همین بوده است.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران، در جواب به سوال خبرنگار آفتاب ری در خصوص عدم توجه به آثار تاریخی ری در این سال ها گفت:  ری اولویت شهر تهران نیست و اتحاد جمعی هم برای حل مشکلات در ری وجود ندارد. درد شهرری مدیریت شهری است و تا وقتی در تهران برای ری تصمیم گرفته می شود و دارای استقلال نباشد، از ری دردی دوا نمی شود. در تهران بودجه عظیمی برای میراث فرهنگی و آثار تاریخی در نظر گرفته می شود اما خیلی از آن در همان تهران خرج می شود، چون نگاه منطقه ای به ری می شود.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.