منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹                                 ساعت:  ۱۲:۳۰ ب٫ظ      

تاکید فرماندار ری بر ضرورت تمایز بین نظارت و اجرا در مدیریت شهری

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: وظیفه شورای اسلامی شهر نظارت بر اجرای قوانین و نحوه خدمات رسانی به مردم است و شهرداری نیز وظیفه اجرایی دارد و بایستی بین نظارت و اجرا تمایز قائل شد تا به روند توسعه و پیشرفت شهر آسیب وارد نشود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در آئین تکریم و معارفه شهردار حسن آباد فشافویه گفت: شوراهای اسلامی امانت دار رای مردم هستند و می بایست در هر تصمیم و  اقدامی منافع عمومی را مدنظر قرار دهند و انتخاب شهردار کارآمد و متخصص از سوی شوراهای اسلامی شهر در حفظ و صیانت از منافع عمومی تاثیر بسزایی دارد.

معاون استاندار تهران افزود: وظیفه شورای اسلامی شهر نظارت بر اجرای قوانین و نحوه خدمات رسانی به مردم است و شهرداری نیز وظیفه اجرایی دارد و بایستی بین نظارت و اجرا تمایز قائل شد تا به روند توسعه و پیشرفت شهر آسیب وارد نشود.

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: شهر حسن آباد فشافویه اولین شهر از توابع شهرستان ری است که در بیش از ۴ دهه پیروزی انقلاب اسلامی، خدمات ارزشمند و ماندگاری به مردم شریف این شهر ارائه شده است. اگرچه تا رسیدن به نقطه ایده آل فاصله زیادی است.

توکلی کجانی بیان داشت: توسعه و پویایی شهر تنها با تدوین برنامه ای منسجم از سوی شورای اسلامی و اقدامات خلاقانه و بروز توسط شهرداری میسر میشود و در این راستا توجه به مطالبات مردم و مردمی بودن از همیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: شورای اسلامی و شهرداری حسن آباد فشافویه با استفاده از بودجه های ملی و استانی راه اندازی کمربندی، ایجاد ایستگاه دوم آتشنشانی و ارتقاء سطح آگاهی در حوزه حقوق شهروندی  و برنامه ریزی دقیق در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و رضایتمندی مردم و همچنین شناسایی نقاط کم برخوردار حوزه شهری، جلوگیری از جذب نیروی انسانی بدون سیر مراحل قانونی ، دلسوزی در روند احقاق مطالبات مردمی و نظارت بر نحوه اجرای پروژه ها بدون دخالت در امور جاری و چگونگی  تفکیک های متعدد بدون آماده سازی و ایجاد سرانه در این شهررا بعنوان اولویت و نقشه راه قرار دهند.

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.