منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳                                 ساعت:  ۹:۲۶ ق٫ظ      

تاکید فرماندار ری بر ساماندهی افراد بی خانمان در گرمخانه ها

معاون استاندارتهران، تاکیدکرد: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور باید برای رفع آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی با عزم بیشتری ورود کرد و با تمام توان مشکلات و معضلات مناطق آسیب پذیر را مرتفع کرد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان ری گفت:با توجه به مشکلات اقتصادی کشور باید برای رفع آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی با عزم بیشتری ورود کرد و با تمام توان مشکلات و معضلات مناطق آسیب پذیر را مرتفع کرد.

وی، ادامه داد:یکی از اولویت های حوزه بهداشت، سلامت روان است که بایستی با توجه به اهمیت موضوع، دستگاه های متولی نسبت به اجرای طرح سامان که با هدف توسعه و ارتقاء سیاست های سلامت روان، افزایش آگاهی و توانمندسازی آحاد جامعه در زمینه سلامت روان، ارتقاء کمی و کیفی خدمات پیشگیری از مشکلات روانی- اجتماعی در جامعه و کاهش شیوع بیماری افسردگی اهتمام داشته و این طرح را عملیاتی کنند.

فرماندار ری، گفت:در فصل سرما ساماندهی افراد بی خانمان در گرمخانه ها در دستور کار متولیان قرار گیرد تا در شهرستان ری حتی یک نفر از این افراد در شبهای سرد زمستان، مشکل سرپناه و محل خواب نداشته باشد.

 

ساراپیرانه
منبع:پایگاه_اطلاع_رسانی_ری
انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.