منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۹/۱۳                                 ساعت:  ۰:۵۹ ق٫ظ      

تاسیس کلینیک ویژه در بیمارستان هفتم تیر شهرستان ری

معاون استاندار تهران از تاسیس کلینیک ویژه در بیمارستان هفتم تیر خبردادو گفت: ۹۵ درصد ساخت این کلینیک انجام شده و تا ماه آینده بهره برداری خواهدشد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، عصر امروز  نشست ستاد مردمی مبارزه با کرونا با حضور حسین توکلی”فرماندارشهرستان ری”، سیدعلی یزدیخواه” نماینده مردم تهران”، حجت الاسلام و المسلمین سهرابی” مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران”  در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و اقدامات پیشگیرانه در خصوص مقابله با بیماری کرونا و با محوریت روحانیت و استفاده از ظرفیت گروه های جهادی شهرستان ری اعم از قرارگاه جهادی سردار شهید حاج محمد حاج ابوالقاسمی هم اندیشی و تصمیم گیری گردید.

 

خدمات دهی در بحث کرونا به فرودگاه حضرت امام خمینی(ره)

دکتر حسین توکلی کجانی در حاشیه این نشست، اظهارداشت: در فرودگاه امام خمینی(ره) خدمات شایسته ای را در بحث مقابله با کرونا ارائه دادیم. با همکاری ناجا، سازمان زندان ها، بسیج، سپاه حضرت رسول(ص) و سپاه سیدالشهداعلیه السلام ۹ هزار معتاد متجاهر را جمع آوری کردیم.

 

فرماندار شهرستان ری در تشریح اینکه بعد از انقلاب اسلامی خدمات شایانی نصیب شهرستان ری گشته است، افزود: در حوزه بهداشت و درمان ۳ دستگاه اکسیژن ساز خریداری نمودیم. امروز مقام معظم رهبری سلامت مردم را در اولویت قرار دادند.

 

معاون استاندار تهران از تاسیس کلینیک ویژه در بیمارستان هفتم تیر خبردادو گفت: ۹۵ درصد ساخت این کلینیک انجام شده و تا ماه آینده بهره برداری خواهدشد.

 

در راستای استقلال یافتن شهرستان ری تلاش خواهیم کرد 

سید علی یزدیخواه ، بیان کرد: ۴۹ درصد خانواده ها فاقد اتوموبیل می باشند و هر حالی که سالانه یارانه بنزین ۲۰۰ هزار میلیارد تومان می باشد.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ، ادامه داد: ۳۰ سامانه در کشور موجود بوده اعم از تامین اجتماعی که با همدیگر لینک نمی باشند. در راستای ساماندهی کارها شورای سیاست گذاری تشکیل شود  تا کارها جهت دار گردند.

 

این نماینده مجلس، اشاره کرد: شهرستان ری قدمتی ۷ هزار ساله دارد و در جهت استقلال یافتن ری تلاش خواهیم کرد.

 

آغاز کلنگ زنی ۱۱۰ خانه در سیستان وبلوچستان

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید امیر عبدالملکی در تشریح اقدامات قرارگاه جهادی شهید حاج محمد حاج ابوالقاسمی، بیان کرد: بیش از ۳۰۰ نفر در قالب ۳۰ تیم عملیاتی از قرارگاه جهادی در راستای اجرای عملیات گندزدایی ویروسی در سطح اماکن شلوغ و پرتردد شهر تهران و ری اعم از  ایستگاههای اتوبوس تندرو ، ایستگاههای مترو ، ترمینالهای برون شهری، پایانه های تاکسی و حمل و نقل عمومی ، میادین تره بار و بیمارستانها و … اقدام نموده اند.

 

 

وی ، ابراز کرد: با مشارکت گروه جهادی الکفیل بیش از ۳۰۰۰۰ هزار بسته معیشتی در نه ماهه گذشته ببن خانواده های کم برخوردار و بی بضاعت توسط این قرارگاه در سطح کشور توزیع گردیده است.

 

دکتر عبدالملکی،  اشاره کرد: با مشارکت خیریه و مرکز نیکوکاری پیروان شهدای کربلا تعداد ۱۱۰ جهیزیه توسط این قرارگاه جهت خانواده های نیازمند تهیه و تحویل داده شد.

 

نماینده قرارگاه جهادی سردار شهید حاج محمد حاج ابوالقاسمی،  بیان کرد: توسط قرارگاه جهادی شهید ابوالقاسمی و خیریه و مرکز نیکوکاری پیروان شهدای کربلا بیش از یکصد و چهل میلیون تومان هزینه درمان در ماههای گذشته جهت خانواده های مذکور اعطا گردیده است.

 

ایشان، تصریح کرد: در قالب مطالبه گری از کارگران کارخانه سیمان ری از هئیت رییسه مجلس برای بازدید و مطالبه حقوق کارگران دعوت بعمل آمد.

 

دکتر عبدالملکی از اقداماتی که در بحث جهش تولید صورت گرفت و دغدغه مقام معظم رهبری نیز بود، گفت:وام هایی را پرداخت نمودیم که در مجموع ارزش کل وام های پرداخت شده ۲میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان می باشد.

 

وی، افزود: ۱۱۰ هزار ماسک رایگان را در استان سیستان و بلوچستان  توزیع و  همچنین ۱۱۰ خانه را کلنگ زنی کردیم.

ساراپیرانه

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.