منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵                                 ساعت:  ۱۰:۱۲ ق٫ظ      
فرماندار ری:

بسیج سد محکمی در برابر نقشه‌های استکبار است

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: امروز استکبار جهانی بسیج را سدی محکم در مقابل نقشه‌های شوم خود می‌داند و دلیل آن حضور همه قشرها در بسیج است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی روز سه شنبه در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته بسیج شهرستان ری اظهار داشت: هفته بسیج از مناسبت های بزرگ ملی است زیرا امام راحل (ره) با آینده نگری و در راستای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، دستور تشکیل این نهاد ارزشمند را صادر کردند و امروز همگان از برکات بسیج بهره می برند.

وی افزود: بسیج به عنوان نهادی مردمی در عرصه های مختلف کشور از ظرفیت گروه های جهادی به عموم مردم خدمات رسانی می کند.

معاون استاندار تهران خاطرنشان کرد: باید بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب و تاکیدات رهبر معظم انقلاب، بسیج تقویت شود زیرا تحقق این امر موجب اقتدار و اعتلای کشور می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: در شهرستان ری با همدلی و همراهی همه نهادها و دستگاه های اجرایی، برنامه های متنوعی برای بزرگداشت هفته بسیج درنظر گرفته شده تا با تولید محتوای موثر، نسل امروز بویژه جوانان و نوجوانان با روحیه و تفکر بسیج و همچنین فرهنگ ایثار و شهادت که آمیخته با آرمان های بسیج است، بیش از پیش آشنا شوند.

جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته بسیج شهرستان ری با حضور فرماندار ویژه شهرستان ری، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) باقرشهر، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ری، بخشداران، شهرداران و سایر مسئولان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

هفته بسیج از ۲۹ آبان آغاز می شود و تا پنجم آذرماه ادامه دارد.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.