منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱                                 ساعت:  ۹:۴۳ ب٫ظ      

برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ همراه با سلامت و امنیت در شهرستان ری

سین توکلی کجانی، بیان کرد:برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ همراه با سلامت و امنیت و همچنین افزایش مشارکت سیاسی و حضور حداکثری در انتخابات از اولویت های شهرستان ری است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در دومین جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات خرداد۱۴۰۰ شهرستان ری اظهارداشت:شیوع ویروس کرونا تمامی برنامه ها و مراسمات را تحت اشعاع قرار داده و محدودیت هایی را ایجاد کرده اما انتخابات ۱۴۰۰ با ضرورت حفظ سلامت مردم و اتخاذ تدابیر لازم در این خصوص برگزار می شود.

 

وی، ادامه داد:مدیران و مسئولان شهرستان ری ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت عمومی را در اولویت قرار دهند تا امید و اعتماد در جامعه افزایش یابد و زمینه مشارکت بالا در انتخابات فراهم شود.

 

معاون استاندارتهران، بیان داشت: برگزاری انتخابات همراه با سلامت و امنیت و همچنین افزایش مشارکت سیاسی و حضور حداکثری در انتخابات از اولویت های شهرستان ری است.

 

فرماندار شهرستان ری، گفت: ضرورت دارد شرایطی مهیا شود تا همه طیف ها و گروه های سیاسی در انتخابات ۱۴۰۰ مشارکت کنند و در این راستا مسئولان اجرایی انتخابات در شهرستان ری تنها قانون را برای انجام امور مدنظر دارند و ضمن حمایت از فعالیت همه طیف ها، جناح ها و فعالان سیاسی درون خانواده انقلاب، هیچگونه جانبداری در این خصوص ندارد.

ساراپیرانه
منبع:پایگاه_اطلاع_رسانی_ری
انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.