منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲                                 ساعت:  ۶:۲۷ ب٫ظ      

بررسی و رسیدگی به موضوعات ورزشی شهرری

تعدادی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با همراهی پریچهره مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران، یوسف زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری و سایر مسؤولان ظهر امروز در راستای بررسی و رسیدگی به موضوعات ورزشی شهرری، در قالب کمیته ورزشی از تعدادی از اماکن ورزشی قبله تهران بازدید کردند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، تعدادی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با همراهی  پریچهره مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران، یوسف زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری و سایر مسؤولان ظهر امروز در راستای بررسی و رسیدگی به موضوعات ورزشی شهرری، در قالب کمیته ورزشی از تعدادی از اماکن ورزشی قبله تهران بازدید کردند.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران در حاشیه این بازدید اظهار کرد: امروز کمیسیون فرهنگی در ری حضور پیدا کرد و کمیته‌های مختلف از قسمت‌ها و مراکز مختلفی بازدید کردند و کمیته ورزش نیز از اماکن ورزشی بازدید به عمل آوردند.

وی با اشاره به بازدید از باشگاه نادری و ورزشگاه شهید طالقانی گفت: باشگاه اول نیاز به سرمایه گذاری و برای ورزشگاه دوم نیز به دلیل مشکلات موجود از بنیاد شهید درخواست کمک کرده‌ایم تا نور و چمن مصنوعی در این ورزشگاه ایجاد شود.

پریچهره با بیان اینکه چارت سازمانی ورزش در استان تهران فشل است، تصریح کرد: این برنامه ریزی و چارت در حد ام القرای ورزش کشور نیست و با این نیروهای هیأتی که دغدغه معیشت دارند و در زمان کرونا نیز درب همه باشگاه‌ها و سالن‌ها بسته شده و درآمدی ندارند نمی‌توان به وضعیت مطلوب دست یافت.

وی عنوان داشت: رئیس کمیته ورزش که امروز نیز در این بازدیدها حضور داشتند از نمایندگان ورزشی هستند و در این بازدیدها سعی می‌شود بستر را برای رسیدن به وضعیت مطلوب مهیا کنیم.

مجموعه ورزشی طالقانی شهرری (زمین چمن مصنوعی و سالن چندمنظوره)، مجموعه ورزشی نادر دولت آباد، خانه کشتی حمید سوریان، زورخانه شهدای شهرری از مکان هایی بودند که امروز مورد بازدید قرار گرفتند.

همچنین نمایندگان و مسؤولان ورزشی با حضور بر سر مزار جهان پهلوان تختی، با قرائت فاتحه نام و یاد این قهرمان کشتی را گرامی داشتند و در ادامه مراسم اهداء شال پهلوانی به نمایندگان مجلس و دو ورزشکار ارزنده ری «وحید نوری» قهرمان پاراجودو و «مهدی فلاح» کشتی گیر برگزار شد.

نبود زیرساخت‌های لازم در ورزشگاه‌ها، عدم حضور بخش خصوصی در سرمایه گذاری بخش ورزشی، لزوم واگذاری ورزشگاه‌ها به بخش خصوصی به منظور انجام زیرسازی‌های لازم و حمایت از ورزشکاران آینده ساز و مدال آوران المپیک، پارالمپیک و تورنومنت‌های آسیایی و جهانی و وجود مشکل در مالکیت اراضی ورزشگاه هایی که مشکل وقفی دارند، از جمله موضوعاتی بود که در بازدید امروز نمایندگان مجلس از اماکن ورزشی شهرری مطرح شد.  

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.