منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰                                 ساعت:  ۸:۴۶ ب٫ظ      

بررسی وضعیت فرهنگی شهرستان ری با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، ۲۲ شهریور ماه برای بررسی ظرفیت ها و مشکلات حوزه های فرهنگی، میراث فرهنگی، گردشگری و ورزشی به شهرستان ری سفر کردند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از ظرفیت های مذهبی گردشگری و ورزشی از موسسه فرهنگی و هنری منتظران منجی و کتابخانه آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) بازدید کردند.

«محمد شجاعی» مدیر موسسه فرهنگی هنری منتظران منجی در حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: این موسسه آمادگی دارد که برای بخش فرهنگ در سطوح اقشار مختلف جامعه، تولید محتوا داشته باشد و تاکنون در تولید چندین کتاب درسی با موضوعات خودشناسی و انسان شناسی نیز همکاری داشته است.

این نویسنده و مدرس حوزه و دانشگاه افزود: جامعه معلمان، جامعه پزشکان، جامعه طلاب و طیف های خاص جامعه در این موسسه آموزش می بینند و به خدمت رسانی در داخل و خارج کشور می پردازند و برای عموم مردم از هفت تا هفتاد سال، خدمات فرهنگی، روانشنانسی،خانوادگی با بسته های منحصر به هر فرد آموزش اختصاصی داده می شود.

وی یادآور شد: صدها هزار عضو در شبکه های مجازی، مخاطب موسسه هستند و ضمن دریافت محتوای فرهنگی با دفاتر نمایندگی در استانهای مختلف و خارج کشور در ارتباط هستند.

وی اضافه کرد: طی چندین سال اخیر در موضوع مهندسی فرهنگی، طرح و ایده های مختلفی تولید و اجرا شده که تمانی اقشار جامعه را در بر گرفته است و این محتوا در شبکه های تلویزیونی داخل و خارج کشور نیز در حال پخش است.

مدیر موسسه فرهنگی هنری منتظران منجی گفت: به لطف خدا، این موسسه به عنوان یکی از بزرگترین ارتش های سایبری را در خدمت دارد و ظرفیت تبدیل تشکیلات این موسسه به «بنیاد» وجود دارد که برای گسترش فعالیت ها، نیازمند حمایت و همکاری است.

گفتنی است، در این دیدار مرتضی آقا تهرانی (رئیس کمیسیون فرهنگی) و سید رضا تقوی، سید علی یزدی خواه، بیژه نوباه وطن و زهره سادات لاجوردی از اعضای کمیسیون فرهنگی حضور داشتند.

 

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.