منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۰۵                                 ساعت:  ۱:۴۹ ب٫ظ      

بالا بردن مشارکت سیاسی وظیفه همه نهادها، احزاب، نخبگان و دستگاه های اجرایی است

حسین توکلی، گفت:تا انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ همه نهادهای تاثیرگذار و دستگاه های اجرایی با فعالیت و خدمات‌دهی به مردم و همچنین احزاب شهرستان ری با هدف گذاری وظیفه دارند تا زمینه افزایش مشارکت سیاسی مردم فراهم کنند زیرا مشارکت حداکثری در انتخابات اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در عرصه بین المللی بهمراه دارد.

چاپ خبر

به گزارش آفتاب ری،حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در نشست با سازمان معلمان ایران گفت:رویکرد فرمانداری ویژه شهرستان ری تعامل و همکاری با تمامی احزاب سیاسی است که در این خصوص علی رغم محدودیت های کرونایی سلسله نشست های با احزاب کماکان بصورت مستمر در محل فرمانداری برگزار میشود.

 

وی، ادامه داد:شهرستان ری در دوره های مختلف تاریخی در عرصه های مختلف نقش آفرین بوده و از دیرباز تا کنون در حوزه سیاسی در کنار داشتن ظرفیت های بالا تاثیرگذاری لازم را در این عرصه داشته و دارد.

 

معاون استاندار تهران، بیان کرد:احزاب در نظارت بر امور کشور و ایجاد زمینه های افزایش اقتدار ملی ، شفافیت و پیشگیری از فساد اثرگذار هستند که جزو مطالبات جدی مردم در حال حاضر است البته تقویت احزاب نیز منجر به تحقق منشور سیاسی مورد نظر دولت تدبیر و امید میشود.

 

فرماندار ری، تاکیدکرد: تا انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ همه نهادهای تاثیرگذار و دستگاه های اجرایی با فعالیت و خدمات‌دهی به مردم و همچنین احزاب شهرستان ری با هدف گذاری وظیفه دارند تا زمینه افزایش مشارکت سیاسی مردم فراهم کنند زیرا مشارکت حداکثری در انتخابات اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در عرصه بین المللی بهمراه دارد. در این نشست به برخی اقدامات دولت در خصوص قشر معلمان و مشکلات صنفی و مدیریتی در حوزه آموزش و پرورش پرداخته شد.

ساراپیرانه
منبع:پایگاه_اطلاع_رسانی_ری
انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.