منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸                                 ساعت:  ۱۰:۵۶ ب٫ظ      

باز شدن فیلترهای کارخانه سیمان در شب، کذب محض است

رییس اداره محیط زیست شهرری، گفت: اگر کارخانه سیمان  بخواهد که فیلترها را باز نگه دارد، حجم زیاد سیمان که برای آن ها بحث اقتصادی دارد، هدر می رود. این قضیه را تکذیب می کنم .

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، زهره عبادتی ” رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان ری” در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری  در تبیین این خبر که آیا فیلترهای کارخانه سیمان را شب ها باز نگه می دارند، اظهار کرد: خیر، اینگونه نیست. کارخانه سیمان به هیچ عنوان، شب ها باز نمی شود. و فقط یک واحد آن فعال بوده که با گاز عمل می کند.

 

وی، توضیح داد: اگر کارخانه سیمان  بخواهد که فیلترها را باز نگه دارد، حجم زیاد سیمان که برای آن ها بحث اقتصادی دارد، هدر می رود. این قضیه را تکذیب می کنم .

 

عبادتی، ادامه داد: ممکن است  در زمان هایی، اختلالاتی در سیستم  پیش آید که مجبور شوند، سالی یکبار تعمیراتی انجام دهند که لازمه آن باز گذاشتن فیلتر باشد؛ که دراین صورت واحد غیر فعال می گردد.

 

رئیس اداره محیط زیست ، افزود: اداره محیط زیست نیز اجازه آلوده کردن هوای شهرری را نیز به کارخانه سیمان نخواهد داد. ۳۰ روز است که ۳ واحد از کارخانه سیمان به دلیل قطعی برق و مشکلات دیگر ، غیر فعال است. واحد ۶ که به دهه ۵۰ بر می گردد، بهینه سازی شده است.

ساراپیرانه

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.