منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰                                 ساعت:  ۱۱:۴۴ ق٫ظ      
امام جمعه قیامدشت تبیین کرد:

بازسازی انقلابی عرصه‌های مدیریتی یا انقلاب اداری

امام جمعه قیامدشت گفت: بازسازی انقلابی مدیریت اجرایی کشور به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین زیرساخت‌های تحقق کامل دولت اسلامی مورد توجه رهبر انقلاب مطرح است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت الاسلام والمسلمین اجیری امام جمعه قیامدشت در شروع خطبه اول نمازجمعه امروز بیان داشت: بازسازی انقلابی مدیریت اجرایی کشور به عنوان یکی از اصلی‌ترین زیرساخت‌های تحقق کامل دولت اسلامی مورد توجه رهبر انقلاب مطرح است.

امیری ادامه داد: در واقع این امر زمینه‌ساز پیشگیری از فساد اقتصادی و اداری و رشد فرهنگی و اجتماعی جامعه بوده و به تعبیر واضح‌تر می‌توان گفت بدون بازسازی و تحول مدیریتی در گام دوم انقلاب اسلامی با اختلال جدی مواجه خواهد شد.

جنایات ۲۰ ساله آمریکا در افغانستان

خطیب جمعه قیامدشت با بیان جنایات آنریکا در سال‌های اخیر گفت: حضور ۲۰ ساله آمریکا و جنایات این کشور در افغانستان خسارات اقتصادی، سیاسی، امنیتی و اجتماعی زیادی را به بار آورده است.

امیری افزود: از جمله این جنایات می‌توان به جنایات فرودگاه کابل به دست آمریکا و شرکایش که جزو مسئولین اصلی آن حوادث شمرده می‌شوند، اشاره کرد.

امام جمعه قیامدشت اظهار داشت: جمهوری اسلامی، دولت و مردم آن، ملت افغانستان را فراموش نخواهند کرد و در کنار ایشان است.

امیری تاکید داشت: جمهوری اسلامی ایران در برابر حوادث افغانستان تنها راه‌حل نجات این کشور را آرامش و دوری از التهاب همراه با گفتگوی فراگیر و تشکیل دولت فراگیر ملی می‌داند و در این راه از هیچ‌گونه کوششی فروگذاری نخواهد کرد.

به بهانه گریز افتخارآمیز شش اسیر فلسطینی

حجت الاسلام والمسلمین امیری بیان داشت: در حالی که گنبد آهنین رژیم صهیونیستی با موشکهای مقاومت سوراخ سوراخ شده، دوشنبه یک جمله خبری لرزه بر پیکره نظام رو به زوال صهیونیسم انداخت.

امیری افزود: خبرهایی که حکایت از طراحی پیچیده قهرمانان زندانی برای گریز از زندان در اراضی فلسطین اشغالی داشت.

خطیب جمعه قیامدشت مطرح کرد: شش زندانی شجاع فلسطینی از زندان گریختند و سرویس‌های صهیونیست‌ها را در امواجی از شوک و نگرانی فرو بردند.

وی تصریح کرد: این زندانیان برای رسیدن به نقطه رهایی تونلی نسبتا طویل را حفر کردند که نشان از ضعف عجیب نظام امنیتی صهیونیستها دارد.

امیری در پایان گفت: به احتمال زیاد حفر تونل‌ها چند ماه طول کشیده که این اقدام هیبت صهیونیست‌ها را به چالش کشیده و نشان می‌دهد صهیونیست‌ها حتی در سرزمین خود نیز توان مراقبت از خود را ندارند.

 

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.