منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳                                 ساعت:  ۱۱:۱۹ ق٫ظ      

بازداشت ۳۴۴ دزد حرفه ای در عملیات پلیس + فیلم

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در سومین مرحله طرح رعد فرماندهی انتظامی شهرستان ری، گفت: ۳۴۴ سارق، زورگیر، مالخر، سارقان به عنف، خرده فروش مواد مخدر و برهم زنندگان نظم عمومی در این طرح دستگیر و سه باند توزیع مواد مخدر متلاشی شدند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سردار “حسین رحیمی” روز سه شنبه در ارائه گزارش سومین طرح رعد فرماندهی انتظامی شهرستان ری ،بیان داشت: ۱۳۴در این مرحله از طرح رعد شهرستان ری سارق که به ۱۶۰ فقره سرقت اعتراف کرده اند دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف ۱۳۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر در یک ماه گذشته در سطح شهرستان ری، گفت: ۳۵ نفر از مواد فروشان عمده و خرده فروشان در سومین طرح رعد فرماندهی انتظامی شهرستان ری دستگیر و سه باند توزیع مواد مخدر نیز متلاشی شدند.

بازداشت چند قاتل در بین تبهکاران تهران

سردار رحیمی با اشاره به اینکه ماموران ستاد فرماندهی شهرستان ری از توزیع کنندگان مواد مخدر ۲ قبضه سلاح گرم و ۱۴ قبضه سلاح سرد نیز کشف کرده اند، عنوان داشت: ماموران نیروی انتظامی شهرستان ری طی یک ماه گذشته موفق به کشف یک فقره قتل شده اند و متهم به قتل نیز در کوتاه ترین مدت زمان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ادامه به استقرار پلیس های تخصصی از جمله پلیس فتا، امنیت اقتصادی در شهرستان ری اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این پلیس تخصص در یک ماه گذشته موفق به کشف ۸۵ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از انبارهای جنوب تهران شده است.

وی گفت: ماموران کلانتری های سیزده گانه شهرستان ری در این مرحله از طرح رعد موفق به کشف ۲۱ هزار بطری آب معدنی تقلبی و چهار نفر اراذل اوباش و مزاحم نوامیس مردم شده اند.

گفتنی است در سومین طرح رعد ستاد فرماندهی شهرستان ری ساختمان موقت این ستاد نیز در شهرری به بهره برداری رسید و پلیس های تخصصی در آن مستقر شدند.  

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.