منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴                                 ساعت:  ۱:۳۴ ق٫ظ      

اگر می خواهید در آینده شهید سلیمانی تربیت کنید بر روی فرزندان خود سرمایه گذاری نمایید

سردار ذوالقدر،گفت: با نفس خودتان مبارزه، توسل و مبارزه و قدرت ایمانی خودرا افزایش دهید. اگر می خواهید در آینده شهید سلیمانی تربیت کنید بر روی فرزندان خود سرمایه گذاری نمایید.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سردار احمد ذوالقدر “فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران” در یادواره سالگرد سردارشهید سلیمانی و همرزمانشان و چهلمین سالگرد شهید دکتر محسن فخری زاده در حسینیه پیروان شهدای کربلا شهرری برگزار گردید، اظهارکرد: ۱۴۰۰ سال است که شیعه آرزوی حکومت دارد. ۱۴۰۰ سال است پدرو ماموران وفرزندان ما این آرزو را بر زبان دارند که ایکاش در کربلا بودیم و جانفشانی می کردیم و نمی گذاشتیم به شهادت برسند .امروزه نیز با کسانی روبرو هستیم که کشتن شیعه را ثواب می دانند.

وی، ادامه داد: سرداری بود به نام مالک اشتر که بازوی قوی، رزمنده، دلیر، فرمانده، شجاع، بصیر آگاه، فهیم بود که حضرت علی (ع) به این سر دار نامه ای نوشتند که امروزه سازمان ملل براین نکته اذعان دارند که نامه حضرت علی(ع) از تمام منشورهای حقوق بشر با ارزشمندتر می باشد.

سردار ذوالقدر ،اشاره کرد: در آسایش و راحتی بودن پشتیبان ولی فقیه بودن کار آسانی است؛ مهم این است که در سختیها آبرو و مال خود را به خطر انداخته و پشتیبان ولی فقیه باشیم. اگر کشور ما گرفتار بیکاری و عقب ماندگی است؛ لیکن مردم ما با کمک های مومنانه که در جهان بی سابقه بود به کمک هم نوعان خود آمدند. در کشورهای اروپایی مشاهده کردیم که دستکش، ماسک، کیسه های اکسیژن را از هم می ربودند. در هیچ کجای دنیا شاهد خدمت مخلصانه و صادقانه کادر درمان به بیماران کرونایی نبودیم. این اقدامات به برکت انقلاب است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران، افزود: در دشواری ها سرداری به نام سلیمانی آمد که در بصیرت، تواضع، اخلاق، مدیریت و قدرت سرآمد بود. خداوند به سردار دل ها عزت بخشید و باعث آبیاری تمام جهان اسلام گردید.

وی در خصوص سیلی اول در به شهادت رساندن سردار سلیمانی به استکبار و امریکا، گفت: سیلی اول را در تشییع جنازه با شکوه سلیمانی مشاهده کردیم. سیلی دوم را در حمله به پایگاه نظامی آمریکا که تا به امروز کسی قدرت و جرات آسیب به آمریکا رانداشت، نظاره گر بودیم.

سردار ذوالقدر، تاکید کرد: با نفس خودتان مبارزه، توسل و مبارزه و قدرت ایمانی خودرا افزایش دهید. اگر می خواهید در آینده شهید سلیمانی تربیت کنید بر روی فرزندان خود سرمایه گذاری نمایید. امروز شیطان از راه فضا و سیگنال ها وارد آمده در حالیکه دیده نمی شود.در این زمانه فرزندان ما اسیر و شهید در راه فضای مجازی هستند. برای اینکه مقابل این آسیب هارا بگیریم بایستی فرزندان خودرا متخصص بار آوریم.

وی در رابطه با علل عزت شهید حججی نیز، اشاره کرد: شهید حججی احترام ویژه ای برای پدر و مادر خود قائل بود. پای مادر خود را بوسید و اینگونه بود که الگوی جهان شد.

ساراپیرانه

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.