منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۱/۱۲                                 ساعت:  ۸:۲۲ ب٫ظ      

انجام ویزیت رایگان بیماران در درمانگاه های وابسته به سپاه سیدالشهداء استان تهران در ایام دهه مبارک فجر

فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران، گفت: ۴۲ کارگاه مشاوره در بخش اجتماعی، پیش بینی شده است. تمام درمانگاه هایی که وابسته به سپاه سیدالشهداء استان تهران می باشد، در دهه فجر به رایگان بیماران را ویزیت می کنند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سردار احمد ذوالقدر در نشست خبری به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی برگزارشد در جمع خبرنگاران ، اظهارداشت: سپاه سیدالشهدا با بیش از ۱۵۰۰ پایگاه مقاومت در زمینه های فرهنگی ،اجتماعی، آموزشی، محرومیت زدایی و سازندگی نقش آفرینی می کند.  امروز معاونت فرهنگی اعلام کرد که ۵۰۰۰ نوع فعالیت توسط حوزه، ناحیه، گردان و پایگاه های بسیج  انجام خواهد شد.

 

وی در ادامه، تصریح کرد: بیش از۹۰۰هزار نفر بسیجی اعم از برادر و خواهر در بخش های مختلف داوطلبانه، فعالیت می کنند. امروز به مناسبت اولین روز از دهه فجر به جهت ادای احترام با آرمان های امام راحل به همت شورای تبلیغات استان در حرم مطهر امام خمینی(ره) حضور یافتیم. زنگ انقلاب و زنگ کشتی ها به صدا درآمد.

 

فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران ، تصریح کرد: برنامه سپاه را، امروز با حضور در اسلامشهر به همراه همه نهادها آغاز کردیم . راهپیمایی ۲۲ بهمن را طبق هماهنگی هایی که با ستاد شورای هماهنگی تبلیغات و ستاد کرونا اتجام دادیم، قرار بر این شد که راهپیمایی به صورت خودرویی و موتوری صورت گیرد.

 

سردار ذوالقدر از دیگر مراسمات دهه فجر خبردادوگفت: آذین بندی، اهدا پرچم و تقدیم عکس امام (ره)، حضرت امام خامنه ای و شهید سلیمانی به شرکت کنندگان در راهپیمایی داده خواهدشد. از مردم درخواست داریم که مبلغ حضور برادران و خواهران دیگر باشند.

 

وی در رابطه با اینکه، ملت بدانند که این روز ۲۲ بهمن خاری  به چشم دشمنان است، بیان داشت: دشمنان، از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی، تلاش کردند که راهپیمایی، تشکیل نشود و صحنه های پرشور و شکوه ملت ایران، دیده نشود.

 

 

این فرمانده سپاه، ادامه داد: جشن انقلاب در معابر عمومی به همراه گروه های هنری کوچک و نمایش خیابانی با اندک جمعیت و طبق دستورالعمل ملی ستاد مبارزه با کرونا اجرا خواهدشد.

 

فرمانده سپاه سیدالشهداء در خصوص  کسانی که در طرح شهید سلیمانی فعالیت کردند تقدیر می شود، افزود: از فعالین عرصه سلامت در دهه فجر در شهرستان های پردیس، ملارد، دماوند تقدیر خواهدشد.

 

فرمانده سپاه در تشریح عطر افشانی امام زادگان معزز و مزار شهدای گمنام،  یادآورشد: جوانان در دهه فجر، مزار شهدا را رنگ آمیزی کردند.

 

سردار ذوالقدر در رابطه با توزیع  ۴۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در دهه فجر،افزود: در مصلای حرم عبدالعظیم، ۲ماه پیش هم سبد معیشتی  بین نیازمندان توزیع گردید.

 

وی ، بیان داشت: در دهه فجر، بانگ طنین انداز الله اکبررا سرخواهیم داد. در فضای مجازی مسابقات، دلنوشته، عکس یادگاری را برگزار خواهیم کرد.

 

 

فرمانده سپاه از دیدار با خانواده های شهدا در دهه فجر، توضیح داد: به دیدار خانواده های شهدا خواهیم رفت و از نزدیک هدایایی را تقدیم آنان خواهیم کرد.

 

سردار ذوالقدر، اضافه کرد: مسابقات ورزشی در سالن ۹دی از تاریخ  ۱۴ تا ۱۷ انجام خواهد شد. ۳ واحد مسکونی  ساخته و تحویل نیازمندان گشت. ۱۲۰ واحد خانه محرومین مرمت گردید.

 

وی از رزمایش بیت المقدس برای گردان های بیت المقدس، خبردادو متذکرشد: بخش بزرگی از تیم های گشت رضویون فعالیت خود را به صورت تیم های گشتی سواره و بدون نام و بانام و لباس مصوب با همکاری نیروی انتظامی  به جهت جلوگیری از ناامنی در شرایط خاموشی معابر انجام می دهند  و تا پایان سال انجام خواهد گرفت.

 

فرمانده سپاه سیدالشهداء، ادامه داد: ۴۲ کارگاه مشاوره در بخش اجتماعی، پیش بینی شده است. تمام درمانگاه هایی که وابسته به سپاه سیدالشهداء استان تهران می باشد، در دهه فجر به رایگان بیماران را ویزیت می کنند.

 

سردار ذوالقدر، بیان داشت: مراسم تجلیل از فرهنگیان در سالن فدک شهرری انجام خواهدشد.

 

ساراپیرانه

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.