منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۱/۰۹                                 ساعت:  ۱۰:۵۰ ب٫ظ      

انجام رژه خودرویی و موتوری در ایام مبارک دهه فجر برای تجدید پیمان با ارمان های امام خمینی(ره)

فرمانده سپاه حضرت روح الله(ره)، گفت: در حوزه استحفاظی، بخش کلنگ زنی خانه های روستایی در گلحصار، قمصر و..را انجام خواهیم داد. رژه خودرویی و موتوری از شهرری شروع و به حرم امام(ره)  برای تجدید پیمان با آرمان های امام خمینی(ره) را برگزار می نماییم.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سرهنگ خداداد  کاشفی” فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری در تبیین برنامه های دهه فجر، اظهار کرد: در دهه مبارک فجر در راستای روز شمار اعلام شده، ۳۵ عنوان برنامه خواهیم داشت.

 

وی، توضیح داد:  همزمان با ولادت حضرت زهرا(س)، مسابقه دوچرخه سواری و نیز در ایام دهه فجر کارناوال های شادی  را برگزار خواهیم کرد. در حوزه استحفاظی، بخش کلنگ زنی خانه های روستایی در گلحصار، قمصر و..را انجام خواهیم داد. رژه خودرویی و موتوری از شهرری شروع و به حرم امام(ره)  برای تجدید پیمان با آرمان های امام خمینی(ره) را برگزار می نماییم.

 

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) از توزیع ۲۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در روز ۱۸ بهمن ، خبرداد و گفت: بسته های  معیشتی  در حوزه استحفاظی ناحیه حضرت روح الله (ره) که شامل بخش های  کهریزک، قلعه نو، حسن آبادو باقرشهر می باشد، بین نیازمندان توزیع می گردد.

 

سرهنگ کاشفی، اشاره کرد: این بسته های معیشتی شامل روغن، گوشت ، رب، برنج و حبوبات می باشد که قیمت هر بسته بالغ بر ۳۵۰ هزار تومان تخمین زده شده است.

 

وی در رابطه با اینکه قرارگاه ثامن الحجج را با حضور امام جمعه و فرماندار در دهه فجر افتتاح خواهیم کرد، بیان کرد: برنامه های ما محله محور است. با محوریت امام جماعت، موسسه نیکوکاری و فرمانده پایگاه ها، نیازمندان را شناسایی و بسته های معیشتی را بین آنان، توزیع خواهیم کرد.

 

این فرمانده سپاه در تشریح امنیت حوزه استحفاظی سپاه ناحیه روح الله(ره)، گفت: با استقرارگشت های رضویون و گشت های اطلاعاتی، سرقت ها و شعار نویسی ها کمتر شده است و شاهد قدردانی و رضایت مندی مردم هستیم.

ساراپیرانه

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.