منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸                                 ساعت:  ۱۲:۵۷ ب٫ظ      

ثبات امنیت در کشورثمره تلاش نیروهای خدوم ناجا

سردار رحیمی، گفت: در هفته ناجا فرصت مغتنمی است تا به ملت ایران بگوئیم که در طول یکسال گذشته چه خدمات و امنیت با ثباتی را در کشور ایجاد نمودیم.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، صبح امروز یکشنبه ۲۷ مهرماه ۱۳۹۹ به مناسبت اولین روز از هفته گرامیداشت ناجا سردار حسین رحیمی”رئیس پلیس پایتخت ” در میدان ولی عصر(عج) تهران، اظهارداشت: آغاز هفته ناجا را به همکاران و خانواده های گرانقدر و بالاخص خانواده معزز شهدا تبریک عرض می نمایم.

این مقام ارشد انتظامی، ادامه داد: در هفته ناجا فرصت مغتنمی است تا به ملت ایران بگوئیم که در طول یکسال گذشته چه خدمات و امنیت با ثباتی را در کشور ایجاد نمودیم.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، گفت: همکاران من در پایتخت و خادمان ملت عزیز با تقدیم ۱۰ هزار شاخه گل، ماسک، شیرینی و شکلات فرارسیدن حلول ماه ربیع و هفته ناجا را به ملت ایران تبریک گفتند و کام مردم را شیرین کردند.

 

وی، افزود: نیروی انتظامی در کنار و همراه مردم است و امسال به سبب پیدایش ویروس کرونا، همکاری پلیس با مدافعان سلامت ظهور و بروز بیشتری را خواهد داشت. از مردم استدعا و درخواست دارم که رعایت ضوابط بهداشتی را داشته باشند تا این بلیه از سر ملت ایران ریشه کن گردد.

ساراپیرانه

انتهای پیام/*

صوت خلاصه خبر :

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.