منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵                                 ساعت:  ۸:۴۴ ق٫ظ      

امضای تفاهم نامه دانشگاه آزاد یادگار امام و جامعه متخصصین نساجی ایران

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری و جامعه متخصصین نساجی ایران منعقد شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، تفاهم نامه علمی، پژوهشی، آموزشی و تحقیقاتی میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری (مرکز تحقیقات نساجی) و پژوهشگران جامعه متخصصین نساجی ایران  روز پنجشنبه منعقد شد.

این تفاهم نامه به منظور گسترش ارتباط و ایجاد همفکری و بهره گیری از تواناییهای فرهنگی، آموزشی، تحقیقاتی و توسعه‌ای و نیز تبادل تجربیات طرفین، ایجاد همکاری در زمینه‌های علمی، پژوهشی و آموزشی با در نظر گرفتن امکانات طرفین اعم از نیروی تخصصی و فنی آنان است.

برخی از همکاری‌های یاد شده در این تفاهم نامه شامل همکاری و مشارکت در ارائه خدمات آموزشی از قبیل تبادل استاد، برگزاری کلاس‌های آموزشی بر اساس نیاز طرفین، برگزاری دوره‌های کوتاه مدت، کنفرانس‌ها، سمینارها، کارگاه‌های علمی است.

همکاری و مشارکت در خصوص تالیف، انتشار کتب و نشریات علمی، پژوهشی مورد نیاز طرفین و فراهم آوردن امکانات استفاده محققین، اساتید، دانشجویان و کارشناسان طرفین از کتابخانه‌ها و امکانات آموزشی و کارگاهی طرفین از دیگر موارد مطرح شده در این تفاهم نامه به شمار می‌رود.

اطلاع رسانی خدمات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی بطور متقابل از طریق توزیع تراکت، الصاق پوستر، نصب بنر، بیل برد و وب سایت طرفین و همچنین همکاری و مشارکت در جذب و پذیرش دانشجو در مقاطع مختلف رشته‌های نساجی و پوشاک در این تفاهم نامه مطرح شده است.

همکاری و مشارکت در انجام پروژه‌های مشترک در خصوص طراحی نرم افزارهای علمی و مهندسی، ایجاد شرایط لازم و جاذب جهت کارورزی و اشتغال به کار فارغ التحصیلان رشته های نساجی، پوشاک و طراحی لباس دانشگاه و ایجاد شرایط لازم برای استفاده از دانش تخصصی اساتید دانشگاه در اتاق فکر و برگزاری نشست‌های علمی، پژوهشی طرفین از دیگر موارد مطرح شده در این تفاهم نامه محسوب می‌شود.

همکاری و مشارکت در راه‌اندازی واحد  R&D  و کلینیک صنعت با هدف ارائه مشاوره های فنی در خصوص عارضه یابی در صنایع  نساجی، پوشاک، فرش، رنگ و مواد تعاونی و کالای خواب نیز در این تفاهم نامه عنوان شده است.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.