منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳                                 ساعت:  ۴:۴۵ ب٫ظ      

امام خامنه ای قلبی پاک دارد

خاچاتوریان، گفت:امام خامنه ای بزرگ من است. این آقا، قلبش پاک است. خدا عمر ایشان را طولانی گرداند و از رئیس خودم، بزرگوارم کمال تشکر و قدردانی را دارم. خدا به ملت ایران عزت دهد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، ماشتوتس خاچاتوریان” کشیک ارامنه” در گفتگو با خبر نگار آفتاب ری در خصوص اینکه نظر شما در رابطه با حضرت امام خامنه ای چیست، اظهارکرد: امام خامنه ای بزرگ من است. این آقا، قلبش پاک است. خدا عمر ایشان را طولانی گرداند و از رئیس خودم، بزرگوارم کمال تشکر و قدردانی را دارم. خدا به ملت ایران عزت دهد.

 

خاچاتوریان در رابطه با آمدن منجی، بیان کرد: روزی فردی خواهد آمد که صلح و آشتی در جهان برقرار خواهد کرد. افرادی را که خطا کردند به جهنم و افراد نیکوکار به بهشت خواهند رفت.

 

وی در رابطه با  کمک های مومنانه ووجود قرارگاه های جهادی در کشور، افزود: در ایران گروه های جهادی با هدف دستگیری به نیازمندان در شرایط سخت اقتصادی و بیماری کرونا تشکیل گردیده است. حتی روزی یکی از این گروه های جهادی، در منزل مرا زد و من گفتم مسلمان نیستم، اما آنان گفتند اشکال ندارد به شما هم تعلق می گیرد. بنده از این رفتار بسیار خرسندشدم. این کمک مومنانه در ایران مختص مسلمانان نبوده و آنان به هر دین و آیینی کمک می کنند.

 

به گزارش: ساراپیرانه

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.