منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳                                 ساعت:  ۴:۰۳ ب٫ظ      

امام خامنه ای رهبری با بصیرت و با حکمت است

یهودا گرامی، گفت: رهبر بزرگ و عظیم الشان ملت ایران اعم از مسلمان، یهودی، مسیحی وزرتشتی است. همه ما افتخار می کنیم که چنین رهبر عالی مقام، با بصیرت و با حکمتی داریم که ایشان پیروراه امام خمینی(ره) هستند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، هاراو یهودا  گرامی ” رئیس خاخام ارشدیهودیان ایران”درگفتگوباخبرنگار آفتاب ری  در حاشیه اجرای همایش مکتب امام خمینی(ره)،اظهارکرد:افتخار این را داشتم که به عنوان نماینده یهودیان ایران و خاخام یهودیان ایران در این همایش شرکت کرده و  اتحاد بین ادیان الهی را نشان دهیم.

وی، ادامه داد: احترامی را که در تمام ادیان الهی بر شهید تاکید شده علی الخصوص شهید سلیمانی که نماد از خودگذشتگی، ظلم ستیزی و برقراری عدالت است. بر احترام به شهید و شهادت که بالاترین درجه ای است که یک انسان می تواند به آن دست یابد و اینگونه جاودان گردد.

 

این مسئول ارشد یهودیان در خصوص اینکه شهید سلیمانی متعلق به تمام ایرانیان و همه انسان های دنیا است، بیان کرد: ایشان برای تمام ادیان، حمایت از مظلوم و سرکوب داعش جنگید. از شهرها و روستاهای که توسط داعش محاصره شده بود، دفاع کردند.

 

وی در رابطه با ابعاد مختلف جهاد، ابراز کرد: جهاد تنها جنگیدن و گرفتن اسلحه در دست نیست. در شرایط سخت اقتصادی و دستگیری از نیازمندان مانند ظلم ستیزی و حمایت از مظلوم است.

 

دکتر یهودا گرامی در رابطه با اینکه نظر شما درباره حضرت امام خامنه ای چیست، گفت: رهبر بزرگ و عظیم الشان ملت ایران اعم از مسلمان، یهودی، مسیحی وزرتشتی است. همه ما افتخار می کنیم که چنین رهبر عالی مقام، با بصیرت و با حکمتی داریم که ایشان پیروراه امام خمینی(ره) هستند.

 

رئیس خاخام ارشد یهودیان ایران در پایان، خاطر نشان کرد: انشاالله هر چه بیشتر بتوانیم برای اتحاد بین ادیان الهی و برادری و برادری بین انسان ها تلاش کنیم.

 

به گزارش: ساراپیرانه

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.