منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴                                 ساعت:  ۹:۵۵ ق٫ظ      
َ

افزایش دو برابری میزان پرداخت زکات در ۹ ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته در شهرستان ری

حجت الاسلام باقری، بیان کرد: دبیرخانه شورای زکات عهده دار تجمیع وفرهنگسازی برای پرداخت زکات است که در این راستا در ۹ ماهه سال جاری در شهرستان ری مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان زکات فطریه، ۱۸۴ میلیون تومان زکات واجب و ۵۸۲ میلیون تومان زکات مستحب و جمع درآمد زکات شهرستان یک میلیارد و ۴۱۹ میلیون تومان بوده است که نسبت به سال گذشته افزایش دو برابری داشته است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،حجت‌الاسلام والمسلمین باقری مسئول شورای زکات شهرستان ری در جلسه شورای زکات اظهار داشت:در شهرستان ری دارای ۱۰۳ روستا است که از این تعداد ۶۵ روستا مشمول پرداخت زکات غلات و ۱۱ روستا پرداخت کننده زکات واجب هستند.

 

وی، ادامه داد: کشاورزان، دامداران و مودیان زکات در شهرستان ری نسبت به پرداخت زکات اهتمام ویژه دارند و زکات را معمولا به همسایه و آشنایان و یا دفاتر مراجع و معتمدین شهرستان پرداخت می کنند.

 

 

حجت الاسلام باقری ، بیان کرد: دبیرخانه شورای زکات عهده دار تجمیع وفرهنگسازی برای پرداخت زکات است که در این راستا در ۹ ماهه سال جاری در شهرستان ری مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان زکات فطریه، ۱۸۴ میلیون تومان زکات واجب و ۵۸۲ میلیون تومان زکات مستحب و جمع درآمد زکات شهرستان یک میلیارد و ۴۱۹ میلیون تومان بوده است که نسبت به سال گذشته افزایش دو برابری داشته است.

 

ساراپیرانه منبع:فرمانداری_ویژه_ری انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.