Saturday, 20 August , 2022

افتتاح خط تولید ملی ایمپلنت دندانی به همت شرکت دانش بنیان در شهرک صنعتی شمس آباد

  • کد خبر : 166552
  • 06 بهمن 1399 - 11:37
افتتاح خط تولید ملی ایمپلنت دندانی به همت شرکت دانش بنیان در شهرک صنعتی شمس آباد

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی خط تولید ایمپلنت دندانی توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی در شهرک صنعتی شمس آباد بخش فشافویه افتتاح شد.

به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: خط تولید ایمپلنت دندانی ایرانی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به همت یک شرکت دانش بنیان داخلی در شهرک صنعتی شمس آباد بخش فشافویه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری مورد بهره برداری قرار گرفت.

معاون استاندار تهران افزود: خط تولید ایمپلنت دندانی ضمن اخذ استانداردهای ملی و بین‌المللی، ظرفیت تولید سالانه ۲۰۰ هزار پکیج را دارد که با بومی سازی این محصول در کنار صادرات، از ۱۰۰ میلیون یورو ارزبری برای واردات ایمپلنت دندانی به کشور جلوگیری میشود.

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: با توجه به به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص “جهش تولید” و پیگیری دولت در راستای تحقق رونق تولید، میتوان با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و بومی سازی محصولاتی که در شرایط تحریم های ظالمانه دسترسی به آنها با مشکل مواجه است، زمینه پویایی و رشد چرخه تولید را فراهم کرد.

انتهای متن/*

لینک کوتاه : http://aftaberey.ir/?p=166552

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.