منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲                                 ساعت:  ۹:۲۵ ق٫ظ      

از باندبازی در انتخابات ریاست جمهوری بپرهیزیم

حجت الاسلام مرتضوی، گفت: با وجود اینکه برخی افراد اصلح را می شناسند،اما راه را بیراهه می روند و آن به دلیل باندبازی هایی است که دارند و در قیامت باید پاسخگوی انتخاب های خود باشند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی ” امام جمعه بخش  قلعه نو” در خطبه های دشمن شکن نمازجمعه قلعه نو اظهارداشت: اگر می‌خواهیم در دنیا و آخرت پیشتاز باشیم و به قله سعادت برسیم، تقوا را پیشه راه حجتخود کنیم.

 

امام جمعه بخش قلعه نو، ادامه داد: ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را متفاوت از سال های پیش، اما به صورت باشکوه  پشت سر گذاشتیم. این  شکوه نشان از پایبندی مردمان دلیر، شجاع و غیرتمند ایران است که پایبند به نظام هستند. مسئله مهمی که از دولت مردان انتظار میرود آن است که به فکر اوضاع معیشت مردم باشند.

 

وی با اشاره به صحبت های اخیر مقام معظم رهبری، توضیح داد: مردم، حضور پرشکوه و انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند. با وجود اینکه بعضی افراد اصلح را میشناسند راه را بیراهه می‌روند و آن به جهت باند بازیهایی است که دارند و در قیامت باید پاسخگوی انتخاب های خود باشند.

 

حجت الاسلام مرتضوی، تاکید کرد: اگر به چهار چوبهایی که مقام معظم رهبری تعیین می کنند، توجه نکنیم و انتخاب اصلح نداشته باشیم، ضرر آن به مردم می رسد. و الا دولت مردان و  افرادی که در راس هستند، متضرر نمیشوند.

 

امام جمعه قلعه نو با اشاره به ایام اعتکاف و ولادت حضرت علی علیه السلام، بیان کرد: ایام اعتکاف یا برگزار نمی‌شود و اگر هم برگزارشود، با محدودیت افراد تشکیل میگردد. فلسفه اعتکاف، ارتباط و نزدیکی بیش‌تر با خداست. ولادت علی علیه السلام مایه خیر و سعادت است و تلاش کنیم که علی گونه زندگی کنیم.

ساراپیرانه

انتهای پیام/

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.