منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴                                 ساعت:  ۸:۴۴ ب٫ظ      

استقرار کیوسک نیروی انتظامی در میدان شهرری/ معتادان و موادفروشان جمع‌آوری شدند

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، میدان اصلی شهرری با نام حضرت عبدالعظیم(ع) به عنوان مهم‌ترین مرکز تردد مجاوران و زائران قبله تهران از چند سال قبل با معضل تجمع عده زیادی دست‌فروش نما و معتادان متجاهر و بعضاً توزیع کنندگان مواد مخدر مواجه شده بود که چهره‌ای زشت از شهر مذهبی ری با تاریخ کهن بیش از ۸ هزار سال به نمایش می‌گذاشت و اقدامی جدی علی‌رغم پیگیری‌های مختلف برای حل این مشکل جدی مردم و بخصوص کسبه و اهالی این محدوده انجام نمی‌شد.

پس از استقرار ستاد فرماندهی انتظامی در شهرستان ری اقدامات مثبتی برای ایجاد امنیت و جمع آوری معتادان در سطح شهرستان انجام شده و در این راستا کیوسک نیروی انتظامی در میدان شهرری مستقر شده است.

میدان شهرری پاکسازی شد

سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری، با اشاره به استقرار کیوسک نیروی انتظامی در ضلع شمالی میدان شهرری اظهار کرد: با توجه به تجمع دست‌فروشان اجناس مستعمل و معتادان متجاهر در میدان ضلع شرقی میدان شهرری و اعتراض کسبه از این معضل، پاکسازی محل در دستور کار عوامل نیروی انتظامی قرار گرفت.

وی گفت: عوامل نیروی انتظامی به صورت مستمر در محدوده میدان شهرری گشت و بازرسی انجام می‌دادند اما با توجه به بازدیدهای میدانی که از منطقه داشتیم و کارشناسی‌های انجام گرفته مقرر شد کیوسک نیروی انتظامی از ضلع غربی به ضلع شرقی منتقل شد و از این‌ پس به طور شبانه روزی و آشکار و نامحسوس فعالیت خواهد داشت.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: کیوسک نیروی انتظامی پیش از این نیز در ضلع غربی میدان مستقر بوده اما به دلیل جانمایی نامناسب در معرض دید قرار نداشت و کنترل اضلاع دیگر میدان مشکل بود لذا برای برطرف سازی مشکلات موجود در این محدوده قرار بر این شد که کیوسک موجود در محدوده به ضلع شرقی منتقل شود تا در معرض دید قرار گرفته و از تجمعات جلوگیری شود.

جلیلیان تصریح کرد: با اجرای طرح امنیت محله محور و پاکسازی نقاط آلوده تعدادی از افراد مستقر در محل دستگیر و مقدار قابل توجهی مواد مخدر نیز کشف شد و همچنین معتادان متجاهر به مراکز ترک اعتیاد و نگهداری از معتادان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: طرح پاکسازی محدوده میدان شهرری به طور مستمر انجام می‌شود تا از بروز معضلات پیشین جلوگیری شود.  

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.