منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲                                 ساعت:  ۱۰:۱۲ ب٫ظ      

از خواسته های مردم، سردار سلیمانی شدن است

سردار ذوالقدر، گفت: در طول تاریخ  بشریت چنان تشییع جنازه ای بی سابقه است که بدون آنکه جنازه را ببینند، در تشییع جنازه شرکت نمایند؛ لیکن ما شاهد حضور  هزاران نفر در تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی بودیم. امروز آرزوی قاسم سلیمانی شدن از خواسته های مردم می باشد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سردار احمد ذوالقدر”فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(علیه السلام) استان تهران”  در حاشیه اجرای برنامه سرباز مکتب امام خمینی(ره) که با حضور میهمانان بین المللی و ادیان توحیدی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار گردید، اظهارداشت:بعد از سپری شدن ۴۰سال از پیروزی انقلاب اسلامی و و نیز گذشت سال ها از رحلت امام، آزادیخواهان، جوان مردان، ظلم ستیزان، تمایل به برقراری عدالت در کره خاکی دارند.

 

این مقام مسئول، ادامه داد: سربازانی همچون حاج قاسم از دوران نوجوانی، جوانی و کهنسالی تمام زندگی پربرکت خودرا برای برقراری  عدالت و در راه خدا جهاد کرد و این جهاد با سلاج و شمشیر نبود؛ بلکه در وحدت و یکپارچگی همه ادیان تلاش کرد.

 

وی در رابطه با اینکه سردار سلیمانی در سیل خوزستان در صف اول قرار داشت و آن جا را به عنوان محل مبارزه یاد می کرد ، افزود: در این عصر اگر مظلومی،کهنسالی و بانویی نیاز به ما داشت و نیاز اورا برطرف کردیم از مجاهدین هستیم.

 

سردار ذوالقدر، اشاره کرد: در طول تاریخ  بشریت چنان تشییع جنازه ای بی سابقه است که بدون آنکه جنازه را ببینند، در تشییع جنازه شرکت نمایند؛ لیکن ما شاهد حضور  هزاران نفر در تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی بودیم. امروز آرزوی قاسم سلیمانی شدن از خواسته های مردم می باشد.

 

در حاشیه دیگر مراسم، آموستا بابایی “نماینده اهل سنت”، گفت: سردار سلیمانی، سردار کشور خاصی نیست. سردار مستضعفان از هر دینی و هر مذهبی می باشد. سردار ملی و مقاومت  و سردار همه آزادگان عالم است. احیاگر جامع مبارک هیات من الذله است.

 

نماینده اهل سنت، ادامه داد: سردار سلیمانی، سید شهدای ما می باشد. سردار، سرش را داد ولی عزت حسینی را از دست نداد.

 

سردار سلیمانی ” رئیس بسیج مستضعفین” ، اشاره کرد: حاج قاسم پرورش یافته مکتب  انقلاب اسلامی و برآمده از مکتب امام خمینی (ره) است. سردار سلیمانی، نمونه کامل همه ارزش های الهی، انسانی، اخلاق و معنویت است.

 

رئیس بسیج مستضعفین، گفت: داعش، جریان مهندسی شده ای از سوی آمریکا و صهیونیست ها بود که سردار سلیمانی به مقابله با جریان جهالت پیش رفت و اگر میدان داری او نبود، امروز شاهد صحنه سیاهی بودیم.

 

در پایان مراسم از خانواده های شهدای مدافع حرم و ادیان توحیدی همچون خانواده شهید سید رضا حسینی، شهید احمد گودرزی، شهید هادی شجاع و شهید قاضی خانی تقدیر و تشکر گردید.

 

ساراپیرانه
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.