منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۰۹                                 ساعت:  ۱۱:۲۵ ق٫ظ      
ارایه خدمات به مشترکان آبفا

ارایه خدمات به مشترکان آبفا شهری و روستایی در جنوب تهران متوازن شد

مدیرعامل آبفای منطقه۶ تهران (شهرری) با بیان اینکه مشترکان روستایی از خدمات آبفای شهرری بهره مند شدند، گفت: خدمات آبفا به مشترکان شهری و روستایی جنوب تهران همزمان و متوازن شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، بدنبال نهایی شدن طرح انتقال و یکپارچه سازی وظایف، ماموریت ها و فعالیت های شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری، در روزهای گذشته فرآیند قانونی تحویل و تحول اداری مربوطه انجام شد و از این پس مشترکان شهری و روستایی جنوب تهران و شهرستان ری به صورت هماهنگ و یکپارچه از خدمات شرکت آب و فاضلاب منطقه ۶ تهران – شهرری بهره مند خواهند شد.

این مسئول اظهار امیدواری کرد: با اجرای این طرح، شاهد ارتقای سطح خدمات آب و فاضلاب به مشترکان روستایی در روستاهای زیر پوشش باشیم.

وی ادامه داد: روستاییان و مشترکان فهیمی که از این پس به طور یکپارچه خدمات آب و فاضلاب را از شرکت آب و فاضلاب شهرستان ری دریافت می کنند؛ می توانند از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۲ با ما در ارتباط باشند و مشکلات و درخواست های خود، به ویژه در حوزه امداد و حوادث را به اطلاع همکاران ما برسانند تا به درخواست های آنها در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی شود.

مدیرعامل آبفای منطقه۶ تهران خاطرنشان کرد: برای فراهم کردن زمینه ی اجرای این طرح، در یکی، دو ماه گذشته بازدیدهای متعددی از تاسیسات و امکانات آبفای روستایی صورت گرفته و جلسه ها و نشست هایی متعددی با مدیران و مسئولان دستگاه ها و ادارات مختلف شهرستان ری به ویژه فرمانداری، شهرداری، محیط زیست، منابع طبیعی، بهداشت و درمان و همکاران آبفای روستایی برگزار شده است تا اجرای این طرح با آمادگی کامل و کم ترین مشکلات در منطقه عملیاتی شود.

شرکت آب و فاضلاب منطقه۶ تهران- شهرری به ۲۵۰ هزار مشترک آب شهری در پنج منطقه (۱۵-۱۶-۱۷-۱۹-۲۰) شهرداری تهران و پنج شهر جنوب تهران شامل شهرهای باقرشهر، کهریزک، حسن آباد، قیام دشت، خاورشهر و ۶۷ روستا با بیش از ۲۶ هزار مشترک آب خدمات رسانی می کند.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.