منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱                                 ساعت:  ۴:۵۴ ب٫ظ      

ارائه خدمات شبکه بهداشت شهرری در زمان کرونا فراشهرستانی شده است

فرماندار ویژه ری با اشاره به پایش و ارائه خدمات بهداشتی شبکه بهداشت شهرستان به ارگان ها و دستگاه های مختلف گفت: ارائه خدمات شبکه بهداشت شهرری در زمان کرونا فراشهرستانی شده است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین توکلی کجانی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط شهرستان ری در بهداشت و درمان ویژه است به نحوی که در موضوع مقابله با ویروس کرونا به صورت فرا شهرستانی خدمات رسانی می‌شود.

توکلی کجانی بیان داشت: بنا به ضرورت ارتقای ساختار شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، پیگیری‌های لازم صورت گرفت تا این امر محقق و مأموریت‌های شبکه بهداشت و درمان بمنظور ارائه خدمات و پیشبرد اهداف پیشگیری و درمانی به نحو مطلوبی انجام شود.

وی افزود: رویکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری صیانت از حقوق شهروندان و سلامت عمومی است که در این خصوص با ۲۲ ماه تلاش مجموعه شبکه بهداشت اهداف و سیاست‌های مرتبط با حفظ سلامت مردم ری محقق شد.

فرماندار ویژه ری عنوان داشت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری علاوه بر پوشش جمعیت یک میلیون نفری شهرستان، پایش سلامت مسافرین فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره)، آسایشگاه خیریه کهریزک، هزاران معتاد متجاهر در مراکز مختلف نگهداری، ندامتگاه‌های تهران بزرگ و اتباع و همچنین نظارت بر کالاهای سلامت محور را تحت پوشش قرار داده است.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.