منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶                                 ساعت:  ۱۰:۴۲ ق٫ظ      

آیین نامگذاری معابر شهری در شهرستان ری

معاون مدیر کل و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری در آیین نامگذاری معابر شهری این شهرستان گفت: اولویت نامگذاری معابر به نام شهدای گرانقدر است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسین نصراله عصر دوشنبه در آیین نامگذاری خیابان شهید سبز علی رستمی که با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، فرماندهان سپاه و اعضایشورای اسلامی شهر تهران در شهرستان ری برگزار شد،نامگذاری معابر به نام مبارک شهیدان را اقدامی در راستای حفظ نام و یاد شهدا برشمرد و گفت:اولویت نامگذاری معابر به نام شهدای گرانقدر است.

وی افزود: همه ما باید تلاش کنیم تا صدمه‌ای به ارزش‌های فرهنگی کشور وارد نشود و نام مبارک شهدا و قداست آنان خط قرمز بنیاد شهید و امور ایثارگران است و کلمه مقدس شهید وقتی در کنار هر اسمی قرار بگیرد به آن اسم معنا می‌بخشد و مردم و مسئولان و نظام اسلامی وامدار و مدیون خون پاک شهدای عزیز هستند. رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری تصریح کرد: نامگذاری اماکن و معابر به نام شهیدان همیشه جاوید نه صرف معرفی مکان و جغرافیای شهری بلکه بیانگر عمق تاریخ و تداعی کننده سوابق درخشان مردم غیور در ایثارگری و نیز پاسداشت پایداری ارزش‌های والای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و ارج نهادن به مقام شامخ و والای شهدای همیشه جاوید و گل بوته های سرخ انقلاب است. در این مراسم از خانواده معظم شهید سبز علی رستمی تجلیل شد.

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.