منتشر شده در :  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰                                 ساعت:  ۸:۱۶ ب٫ظ      

آغاز عملیات احداث ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ری

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، فاز اول احداث ساختمان ستاد فرماندهی شهرستان ری دیوار کشی و حصار کشی بر دور زمین سه و نیم هکتاری این ستاد است که امروز با حضور حسین توکلی کجانی فرماندار ویژه شهرستان ری، دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری و جمعی از مسئولان شهرستان در محله ۱۳ آبان شهرری برزمین زده شد.

فرماندار ویژه شهرستان ری در این مراسم با بیان اینکه زمین ستاد فرماندهی این شهرستان هشت ماه قبل توسط مدیریت شهری تهران به پلیس فاتب واگذار شده است، گفت: فرمانداری ۷۰ میلیارد ریال برای دیوارکشی زمین ستاد فرماندهی شهرستان ری هزینه اختصاص داده است.

حسین توکلی کجانی اظهار داشت: نقشه های احداث ساختمان ستاد فرماندهی و پلیس های تخصصی نیز طراحی شده و پس از حصار کشی کامل به دور زمین عملیات عمرانی آنها نیز آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات خوبی فرمانداری ویژه شهرستان ری برای احداث ساختمان ستاد فرماندهی پیش بینی کرده است، عنوان کرد: ساختمان های این ستاد و پلیس های تخصصی به گونه ای طرحی شده است که نیاز ۱۰۰ سال آینده شهرستان ری را در حوزه تامین امنیت برآورده کند.

توکلی یادآور شد: فرمانداری ویژه شهرستان ری از خرداد ماه که ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ری به شکل رسمی ایجاد شد ۳۰ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات موتوری( خودرو  موتور سیکلت) هزینه کرده است.

وی اضافه کرد: امروز با توجه به رشد و توسعه روز افزودن علم و فن آوری پلیس نیز باید در حوزه های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری به روز باشد تا بتواند امنیت شهروندان را تامین کند از همین رو برای ستاد فرماندهی شهرستان ری به روزترین امکانات در نظر گرفته شده است.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه ارتقای سرکلانتری شهرستان ری به ستاد فرماندهی کار بسیار دشواری بود که سال ها به طول انجامیده است، ابراز کرد: ارتقای امنیت یکی از بزرگترین خواسته های مردم جنوب تهران است که امیداواریم با ایجاد این ستاد این نیاز به حق مردم مرتفع شود.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است، ایجاد فرماندهی انتظامی یکی از درخواست های همیشگی مردم این شهرستان از مسئولان بود که به تازگی این امر مهم محقق شده است.

 

انتهای متن/*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.