منتشر شده در :  ۱۳۹۹/۰۲/۱۲                                 ساعت:  ۱۲:۵۱ ب٫ظ      
آستان عبدالعظیم (ع) ۵۵ هزار

آستان عبدالعظیم (ع) ۵۵ هزارپرس غذا در ماه رمضان توزیع می کند

به همت اداره نذورات و هدایای مردمی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، روزانه بیش از یکهزار و ۸۰۰ و طی ماه ۵۵ هزار پرس غذای حضرتی، بین نیازمندان مجاورین حرم در ماه مبارک رمضان توزیع می شود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،اداره نذورات و هدایای مردمی هر ساله در ایام ماه مبارک رمضان اقدام به برپایی سفره افطار و پذیرایی از زائرین گرامی می نمود که با توجه به شرایط پیش آمده در خصوص بیماری کرونا و عدم امکان مراجعه زائرین و مجاورین به آستان مقدس، امسال خادمین این بارگاه ملکوتی با حضور در مناطق محروم به توزیع غذای متبرک حضرتی می پردازند تا نیازمندان میهمان سفره احسان حضرت سیدالکریم(ع) در لحظات افطار باشند.

این گزارش می افزاید: اداره نذورات آستان مقدس با مشارکت بانیان خیر در تمامی ایام ماه مبارک رمضان به صورت روزانه اقدام به طبخ و توزیع غذای نذوراتی می کند که در مجموع بیش از ۵۵ هزار پرس غذای گرم تا پایان ماه مبارک رمضان بین فقرا، محرومان و مجاورین توزیع خواهد شد.

دربخش پایانی گزارش آمده است:  بانیان خیر می توانند نذورات و هدایای نقدی خود را به شماره کارت بانکی ۵۱۰۳-۱۹۴۲-۴۶۱۰-۶۳۹۳ واریز نمایند و همچنین از طریق شماره تماس ۵۵۹۳۸۰۰۹ نیز اقدام فرمایند.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.