Saturday, 28 May , 2022

آرایشگران زنانه نیاز به حمایت مسؤولان دارند

  • کد خبر : 168958
  • 27 دی 1400 - 20:17
آرایشگران زنانه نیاز به حمایت مسؤولان دارند

رییس اتحادیه آرایشگران زنانه شهرستان ری با اشاره به آسیب‌های وارد شده به صنف آرایشگران، گفت: بیشتر آرایشگران زنانه، سرپرست خانواده هستند که در دوران کرونا دچار آسیب‌های جدی شدند لذا از همه ارگان‌ها و مسؤولان مربوطه درخواست داریم از این صنف حمایت داشته باشند.

به گزارش آفتاب ری، نسرین حسنی رییس اتحادیه آرایشگران زنانه شهرستان ری اظهار کرد: دوران کرونا بیشترین آسیب را به بدنه آرایشگران وارد کرد و این صنف جزو آسیب پذیرترین مشاغل کشور بوده است.

وی با اشاره به اینکه تعداد اعضای فعال این صنف از ۳۴۰ نفر به ۶۵۰ نفر افزایش یافته است، گفت: در طول دوران شیوع ویروس کرونا متاسفانه صنف زحمتکش و بانوان کارآفرین آرایشگر زنانه کشور با تعطیلات پی در پی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا مواجه شدند که باعث مشکلات بسیاری برای دارندگان پروانه کسب شد.

رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه شهرستان ری ادامه داد: ما برای جلوگیری از یک بحران نباید بحران دیگری را در سر راه افراد فعال اقتصادی ایجاد نماییم. باید دست به دست هم دهیم تا مشکلات را با یکدیگر حل کنیم.

حسنی با اشاره به اینکه تبلیغات آرایشگاه های مجوزدار توسط رسانه ها کمک زیادی برای حل مشکلات اصناف آرایشگران خواهد کرد، افزود: امید است طی تعامل با رسانه های فعال شهرستان ری بتوانیم گام بلندی در راستای فرهنگ سازی، توسعه و ارتقای این صنف و همچنین رفع نیازمندی های مردم مطابق با استاندارهای آرایشی و بهداشتی برداریم.

وی در پایان با اشاره به آسیب های وارد شده به صنف آرایشگران گفت: بیشتر آرایشگران زنانه، بانوان سرپرست خانواده هستند که در دوران کرونا دچار آسیب های جدی شدند لذا از همه ارگانها و مسئولان مربوطه درخواست داریم از این صنف حمایت داشته باشند.  

انتهای متن/*

لینک کوتاه : http://aftaberey.ir/?p=168958

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.